Wersja do druku

141 stron: « < 70 71 72 73 74 75 76 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Moja pierwsza myśl to: ale twoja żona ma figurę :) A druga: jaka ta spódnica ładna :)

I powiedz mi jak ty to robisz, że co chwila jakieś takie cuda pokazujesz. Ja wiem, że praktyka i w ogóle, ale ja przez tydzień jakiś drobiazg robię, a ty tutaj tyle wspaniałości pokazujesz. Normalnie chylę czoła :)
Avatar użytkownika
Administrator
Padam z wrażenia - czerwona suknia jest niesamowita!!!!!!!!!!! Zbieram resztki szczęki z podłogi :D

Spódniczka i bluzka - jak zwykle perfekcyjne :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo pracowity z Ciebie człowiek i doskonały fachowiec. Zestaw jest bardzo elegancki.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I znów przepiękna czerwień, a bluzeczka wspaniała!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ szczęściara :)
Śliczny prezent :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A to następna sukieneczka z serii "sylwestrowej", miałem ją już trochę zaczętą, więc reszta szycia poszła szybko i dziś ją klientka odebrała. Sukienka jest z gniecionej tafty -kreszu i wydaje mi się , że jest efektowna.

Rozalko, moje uszytki to efekt siedzenia po 11 - 12 godz. przy maszynie, taka jest potrzeba, a ja to w końcu lubię. Dziękuję wszystkim za miłe słowa uznania, to mobilizuje też do szycia.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podoba mi się ze względu na spasowane marszczenia na biuście do dołu czyli bombki, hmm ogólnie nie przepadam za taftą ale to rzecz gustu- fason bardzo ładny:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Interesująca - fason prosty ale materiał zrobił swoje :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Moje ostatnie szycia : "produkcja" - kostiumik w trzech egzemplarzach i szycie miarowe - nastepna sukieneczka sylwestrowa. Sugerowałem klientce , aby tą falbanę na dole uszyć z tego samego materiału , co sukienka, albo z czarnej satynki. Ale klientka uparła się na taką właśnie falbanę, moim zdaniem sukienka trochę straciła kolorystycznie, ale ogólnie jest chyba niezła.
Po raz kolejny doszedłem do wniosku, że najbardziej odpowiada mi szycie miarowe i bezpośredni kontakt z klientkami. Szycie na wieszak, nawet najbardziej szałowego ciuszka , to już nie jest to.!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Masz rację Wojtku sukienka bardzo ładna w fasonie ale ta falbana w innym kolorze, nawet na tą białą mogłaby być doszyta jedna warstwa z tej samej tkaniny co sukienka hmmm, każdy ma swój gust- chociaż dobrze że klientka była zdecydowana. Żakiet to jak zawsze mistrzostwo- te fałdki czynią go bardzo oryginalnym i delikatnie ekstrawaganckim. Świetny. Pozdrawiam:)
________________________________________________________

141 stron: « < 70 71 72 73 74 75 76 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.