Wersja do druku

141 stron: « < 67 68 69 70 71 72 73 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
i ja mysle, ze sukienka tej dlugosci jest baaardzo elegancka, ale niewygodna ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sorki, ale nie stać mnie w tym momencie na nic więcej:hura::oklasky::hejka::zacieszacz:
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku sukienka jest PIĘKNA!!!Taka w moich kolorach i mój fason.W takiej bym balowała.....och!!!!Długość bardzo mi się podoba,ale jest to fajna długość tylko do zdjęć...no niestety,żal było by mi ją nieustannie nosić w ręku wolałabym krótszą.JEST TAKA PIĘKNA!Powtarzam się,ale naprawdę PIĘKNA jest!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dziekuję Kochane Dziewczyny za praktyczne uwagi odnosnie długości sukienki. Ja nie mam praktyki akurat w tej dziedzinie, więc nie będę sugerował klientkom długość sukienki, nich same zadecydują. Ale mnie podoba się bardzo taka powłóczyszta długa suknia.
Akurat mam w szyciu następną długą suknię wieczorową, mam nadzieję zaprezentować ją w przyszłym tygodniu.

--- Ostatnio edytowane 2011-11-04 00:44:01 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj piękna, niebieska kreacja Wojtku jest zabójcza, co do długości to pewnie ta klienta założy szpilki 11 cm i będzie ok, choć sama się zastanawiam jak tu się nie potknąć z doświadczenia- miałam taką długą nie sięgającą ziemi pokrytą koronką i cały czas obcasem zaczepiałam (no może ja się do takich eleganckich po prostu nie nadaje). Widziałam przedsmak grudniowej Burdy chyba u Sistu i jest zapowiedź takiej zwiewnej długaśnej. Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Kochane dziewczyny, dzięki za miłe słowa. A to następna suknia wieczorowa, mówię Wam jestem w swoim żywiole ( wiadomo sukienki !!), siedzę przy maszynie po przeszło 12 godzin, ale dla tej sukienki warto było poświęcic całą sobotę. p
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ooo... w ruchu musi świetnie wyglądać:hura:
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wow, niesamowita...długość idealna, kolorek też i bardzo ciekawa aplikacja na ramionach.Mam podobną (nie uszyta a kupioną, weselną) ale tak do kolanka i żeczywiście układa się w tańcu super a dopasowanie w talii świetnie wygląda z rozszerzanym dołem. Brawo Wojtku. Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku cudna ta niebieska suknia.Powiedz jaka dlugosc powinna byc takiej sukni.Z 2 cm od podłogi (oczywiście w butach)?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka prześliczna!!! Szkoda tylko że słabo widać tył z jego wykończeniem przy dekolcie.
________________________________________________________

141 stron: « < 67 68 69 70 71 72 73 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.