Wersja do druku

141 stron: « < 66 67 68 69 70 71 72 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna w swojej prostocie, do tego fantastyczny kolor. Stworzona do przetańczenia calutkiej nocy:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka tuszuje co trzeba i uwydatnia też co trzeba!!!Pięknie pani wygląda w sukience którą dla niej stworzył WOJTEK i to ten NASZ Wojtek!!!!Brawo MISTRZU!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka tuszuje co trzeba i uwydatnia też co trzeba!!!Pięknie pani wygląda w sukience którą dla niej stworzył WOJTEK i to ten NASZ Wojtek!!!!Brawo MISTRZU!
nie mam nic więcej do dodania :okok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jak wyżej :D Piękny kolor i idealny krój. Chętnie zobaczę te bardziej skomplikowane :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna,kolor obłędnie piękny :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powtórzę za innymi- śliczna. Jeśli to projekt własny klientki, to widać że babka ma pełną świadomość swojej figury.:oklasky:
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
W tej sukience rzeczywiście udało mi się dobrze dopasować ciuszka do kształtów klientki.
A to następne szycie, tym razem suknia długa, coś ostatnio niebieski kolor mnie lubi. Tutaj klientka szczuplutka, więc nie było co tuszować, natomiast była dyskusja co do długości sukieneczki. Klientka chciała, abym zrobił 3 -4 cm nad podłogę, ale ja przekonałem ją aby sukienka była taka powłóczysta, nieco dłuższa, w końcu jest to sukienka wieczorowa. Jak Wam to się widzi ?
A w międzyczasie z "seryjnego" szycia takie koszulowe bluzeczki.

--- Ostatnio edytowane 2011-11-03 00:46:27 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Administrator
O matko zatkało mnie! Jaka ta długa sukienka jest śliczna, te esy-floresy na tkaninie wyglądają kapitalnie! Wojtku ale w takiej powłóczystej sukience ciężko się poruszać... łatwo przydepnąć butem dół. Ale fakt faktem wygląda olśniewająco!
Koszula bardzo mi się podoba, ogromna precyzja wykonania.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka idealna dla mnie:) Ten fason kolor. Zazdroszczę posiadaczce i talentu Twoich rąk!:)))
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Sukienka śliczna, kolor rewelacyjny i to ramiączko ehhhh... Bardzo mi się podoba.
co do długości to taka dłuższa wygląda lepiej, ale ja bym się jednak zabiła w niej po pierwszym tańcu znając umiejętności taneczne moje i mojego męża :rotfl:

141 stron: « < 66 67 68 69 70 71 72 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.