Wersja do druku

141 stron: « < 64 65 66 67 68 69 70 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. bardzo mnie to ciekawiło bo kiedyś miałam praktyki w zakładzie krawieckim więc chciałabym sobie to porównać :)
Sukienka urocza, faktycznie idealna dla młodej, przebojowej kobiety :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Po ostatniej wypowiedzi pomyślałam że faktycznie nie mialeś czasu. A tu prosze, nadrobiłeś ;) Może Twoje sukienki znalazły by wielbicielki(właściwielki) gdybyś wystawił je np na allegro?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Popieram! Wojtku obfotografuj je żebyś miał pamiątkę i wystaw np. na Allegro- niech żyją noszone przez kobiety zamiast czekać w szafie. Na pewno uszczęśliwisz niejedną kobietę
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jak dawno tu nie zaglądałam , a tu jak zawsze same cuda, sukienki, bluzka, a kostiumiki powaliły mnie na kolana :szok: wiem, że sama dużo potrafię, ale jak patrzę na Twoje dzieła to widzę, że jeszcze wiele się muszę nauczyć :zawstydzony:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Wojtku przepiękne te Twoje uszytki :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki za miłe słowa, jakoś mi to szycie wychodzi, a to mnie cieszy i chyba cieszy moje szefowe, bo mam się na powrót zająć szyciem miarowym, bo szefowe przyjęły trochę zleceń od zaprzyjażnionych klientek na suknie świąteczno - sylwestrowe. Tak, tak !! W naszej pracowni zaczyna się już Sylwester, co mnie osobiście bardzo cieszy, bo przy szyciu takich sukien dla klientek czuję się najlepiej.
A to jeszcze kilka ciuszków z szycia "seryjnego".
Kochana Magdo, przy tych ostatnich Twoich sukieneczkach z obrazka to napewno ja bym się sporo poduczył, naprawdę są rewelacyjne.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czerwony - rewelacja!!!! Tez chce taki!!!

Nie dziwie się, że zaczynacie szyc na Sylwestra. Ja juz sama zaczynam mysles, co zaloże i rozgladam sie za materialem, choc w sklepach jeszcze cieniutko jesli chodzi o takie typowo sylwkowe,

--- Ostatnio edytowane 2011-10-23 21:08:40 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Och Wojtku! Ty mnie wykończysz tymi sukienkami, prawie wszystkie mam zapisane na pulpicie, czekają w kolejce do uszycia, a tu wciąż pokazują się nowe, i każda kolejna mnie zachwyca. No i ten czerwony żakiecik też by się przydał, bo taki całkiem w moim typie.Chyba będe musiała kupić sobie nową szafę:bezradny:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No to będzie na co popatrzeć, jak zaczniecie szyć suknie sylwestrowe. Teraz zresztą też jest na co popatrzeć:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niecierpliwie czekam na sukienki sylwestrowe Twojego wykonania! :)
________________________________________________________

141 stron: « < 64 65 66 67 68 69 70 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.