Wersja do druku

141 stron: « < 68 69 70 71 72 73 74 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Piękny kolor! I te kwiaty na ramionach - cudnie wygladają! Wojtku sezon na sukienki uważam za rozpoczęty :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ku mojej radości jest kilka zleceń na te sylwestrowo-wieczorowe sukienki, a moja szefowa znając moje słabości do wszelkiego rodzaju sukienek,zarezerwowała te szycia dla mnie, chwała jej za to !!!
Aktualnie szyję dwie sukienki, ale w międzyczasie szefowa wcisnęła mi uszycie paru bluzeczek, kiedyś taką bluzkę prezentowałem, tylko w kolorze niebieskim, teraz w takim odcieniu srebrnym. Osiem takich bluzeczek do uszycia , skończyłem piątą......Szefowa stwierdziła,że ja mam największą cierpliwość ze wszystkich dziewczyn w pracowni do takich falbanek, to właśnie ja dostałem te bluzki do uszycia.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No fakt cierpliwości toto wymaga wiele. Podziwiam cierpliwość i z niecierpliwością czekam na sukienki:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo elegancka bluzeczka, i bardzo mi się podobają te mini bufki przy rękawie, a ona podpięta jest z tył że taka dopasowana, bo nie dojrzałam zaszewek z przodu? Fakt, cierpliwość ale zawsze lepsze 8 niż np. 100;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Oj tak, taka bluzka wymaga cierpliwości, której mi brakuje :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łał! Normalnie mistrzostwo cierpliwości!
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak dawno mnie tu nie było,ale wszystko przejrzałam istwierdzam,ze nic się nie zmieniło jak zawsze mistrzostwo w każdym calu.:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
przepiękna...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
"Zmęczyłem" te 8 bluzeczek, ale dodatkowo szefowa poleciła mi uszyć dwie bluzki, na poczet dłuższej serii w kilku kolorach (fotka poniżej), no i skończyłem kolejną suknię wieczorową tym razem czerwoną, dla takiej nieco puszystej pani. Wróciłem do domu o 22-tej i mam awanturę ze swoją kochaną żonką. Że za długo przesiaduję w pracowni, a w domu zaniedbuję obowiązki (trochę to prawda !!).
Mam zaległości w praniu, prasowaniu i w szyciu dla żony - dwie spódniczki i bluzka, może przez ten weekend nadrobię te zaległości, ciężkie jest życie faceta uwielbiającego kobiety !!!

Drogi Bartku, jeżeli jak piszesz jesteś cierpliwy i dokładny, to napewno dasz sobie świetnie radę z szyciem, ale efekt szycia sukienki czy bluzeczki wynagrodzi tą cierpliwość, sam się przekonasz, powodzenia !!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
E pani może puszysta, ale w tej sukience wygląda na posagową piękność:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

141 stron: « < 68 69 70 71 72 73 74 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.