Wersja do druku

37 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witaj Wikunia, zaprezentowałaś serię prześlicznych ciuszków. Te wszystkie sukieneczki-tuniczki określiłbym jako takie milusie i przytulne, ładna kolorystyka. Trudno jest wyróżnić którąś, wszystkie bym zabrał do szafy , jakbym był kobitką !
Podziwiam Cię za energię do szycia, ale ja mam to samo. Szyję prawie 30 lat i wciąż chce mi się szyć !!:okok: W pracowni siedzę też po 10 - 12 godz. Przy okazji pozdrowienia dla Twojej Ani, ktoś też musi wykonywać tą "niewdzięczną" nieraz krawiecką robotę. Ja zawsze ceniłem takie osoby, które są w cieniu, a mają duży udział w szyciu.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
.... Mmmm mnie tez by sie czasem przydala taka Ania :) moze w przyszlosci :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sukienka w malowane kwiaty urzekła mnie bez reszty :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja również podziwiam za ilość uszytych rzeczy.

B.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Wikunia lubię szyć, sprawia mi to wiele przyjemności i jest cudowna odskocznią od wszelkich problemów ale muszę przyznać, że nie jest to moja pasja w takim stopniu jak u Ciebie czy Artura. Obawiam się, ze szyjąc po 12H dziennie po prostu przestałoby mnie to interesować i poczułabym "przesyt". Tym bardziej podziwiam bo ewidentnie urodziliście się krawcami :)
Ja pozostaję przy szyciu jako "odskoczni" i niech tak zostanie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku mam nadzieję że za 20 lat nadal będę tak samo kochała to co robie i że już osiągnę ten poziom co Ty :)
dziękuję Anie pozdrowię :D ale niewidoczna to jestem zazwyczaj ja :D to Ania stoi za ladą i jest pierwszą osobą którą widzą klienci :)

anettina80 to naprawdę wielka pomoc i warta jest "swojej ceny" ;) dzięki niej oszczędzam mnóstwo czasu i mogę więcej szyć a dzięki temu uszczęśliwiać więcej klientek :)

ThimbleLady specjalnie dla Ciebie wersja bez gumki :)

Beatris dziękuję uwielbiam być podziwiana ;)

Sus to jest narkotyk, im więcej szyję tym więcej mam nowych pomysłów, tym więcej wycinam i tym więcej leży na półce do uszycia a że nie lubię jak tam za dużo zalega to zaczynam szyć i szyć i szyć i każda nowa kiecka prowadzi do kolejnego pomysłu, a może ten krój z innej tkaniny? a może inny krój z tej tkaniny? a może z tego coś zrobie bo został kawałek na tunike a co będzie jeśli klientka przyjdzie i będzie chciała sukienkę a już nie mam gdzie dokupić?....

gdyby 10 lat temu ktoś mi powiedział że będę zarabiała szyciem bym go wyśmiała a teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego, już nawet przez sen wymyślam nowe sukienki, to te ambitniejsze i bardziej skomplikowane więc wiecznie są odkładane na później ale przyjdzie taki dzień że uda mi się i te projekty zrealizować
a teraz kolejna seria :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
i kolejne 3 kreacje :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rewelacyjne są wszystkie :)
Avatar użytkownika
Administrator
Ooo ta sukienka z Burdy (tak mi się fason kojarzy) musi być moja, znaczy muszę sobie uszyć :) Świetnie wyszła. I bardzo podobają i się kieszonki w tunice nr 2 :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Swietne te sukienki i tuniczki bardzo takie lubie, ale ze wzgledu na moje niedoskonalosci, ktorym nie pomagaja nawet majty a'la Bridzyt :P - nie moge sobie na wszystkie pozwolic :/
________________________________________________________

37 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.