Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam, chciałabym zapytać z jakiej tkaniny szyje się welony, chodzi mi konkretnie o tkaninę jednolitą, lekką, bez ozdób no i która wystepuje w kolorze ecri? Czy taki delikatny tiul siateczkowy może być? i czy trezba go wykańczać na brzegach?
Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I ewentualnie gdzie w łodzi lub w internecie można taką tkanine nabyć?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Miałam welon z tiulu - tego miękkiego pa 4,5 zł. Czy go trzeba wykańczać - zależy jak Ci się to widzi. Ja wykańczałam złota nitką bo jakoś tak niewykończony nie podobał mi się. Możesz tez przyszyć koronkę - wszystko zależy od tego co będzie pasowało do sukni :)

KLIK, KLIK

Na allegro widziałam też tiul w kropeczki po 21 zł/m. Nie wiek czy ecru.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
sa z tiulu i przewaznie wylamowane
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
często ten tiul mereżką jest wykańczany ale bez wykończenia też przejdzie
ja miałam z firanki :D nie mogłam znaleźć gipiury do sukni brałam co było byle kolor się zgadzał :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Moni będę w posiadaniu tiulu welonowego w kolorze ecru w najbliższym czasie....chętnie się podzielę.To czym go obszyjesz zależy tylko od Ciebie.Mnie najbardziej podobają się właśnie te nieobszyte poprostu cięte(są takie delikatne),można oblamować jak najwęższa lamówką,są też obszywane koronką brzegową taką ze wzorkiem przeważnie tak się obszywa jak na sukni występuje taka koronka(Uwaga welon dość ciężki jest w tym przypadku!)można obszyć mereżką.Daj zdjęcie sukni uradzimy wspólnie jaki welon!Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja suknia to coś takiego klik ta druga z tej strony no jest ecru, z ramiączkami takimi zapinanymi z tyłu szyi. Ogólnie nie chciałam welu ale presssja....więc jak już ma być to chciałam coś wąskiego bez ozdóbek, nawet bez obszycia tylko nie wiem czy nie będzie się zaczepiać jak nie będzie obszyty, bez podpinki i tylko długi tak...własnie nie wiem jak długi czy 190, 250 czy 350 bo mam dwie młode damy do welonu żeby sobie w kościele poniosły bo jak wejdziemy na salę to ja go ściągam a we włosach i tak będą kwiatki i wpinany od spodu koka. Tak sobie wymysliłam, żeby było prosto. Dobrze myślę?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Monia też nie chciałam welonu tylko sam kwiat ale jak ubrałam suknię to wyglądałam jak dziewczynka idąca do I Komunii św. i przed samym weselem jeszcze go szyłam ;) Ty tez masz szansę tak wyglądać bo masz delikatną urodę :D A potem tak fajnie z tym welonem było :) miła pamiątka mi została.
Długość hmmm zeby sobie te młode damy mogły ponieść to chyba minimum 190 cm. 350 cm chyba ciut za dużo. W ogóle to śliczna suknia, będziesz pięknie wyglądać :tak: Kupujesz, szyjesz?? napisz coś więcej :> jakie buty, dodatki - ciekawość nas zżera :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale tez piekne suknie są w tym linku, ktory podałas! Jak zobaczylam pierwszą, to padłam z wrazenia:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
im dłuższy tym lepszy do niesienia bo 190 cm to mogą Ci suknię podeptać ;)
ja ze względu iż ślub brałam będąc z drugim dzieckiem wysoko w ciąży to nie wiedziałam czy ksiądz mnie do kościoła wpuści w welonie i profilaktycznie sobie bolerko z trenem z tiulu uszyłam :D przynajmniej mi dziewczynki moje (córka większa i bratanica mniejsza) głowy nie urwały ;)

suknie piękne :) a obrączki też Wam panienki podają?
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.