Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
kolejna sprawa, potrzebne są praktyki 80h w pierwszym etapie oraz (chyba) 40 w drugim. Piszę, bo dla niektórych była to niespodzianka :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Zdecydowanie NIE POLECAM szkoły. Niestety zdecydowałam się ją rozpocząć, nie wiedząc co mnie czeka. Zgadzam sie z osobą która twierdzi, że dorosłe osoby są traktowane jak dzieci- potwierdzam w stu procentach. Poza tym atmosfera jest napięta, zero jakiegoś zachęcania czy zainteresowania ucznia tematem, tylko stres, krzyk i traktowanie nas jak zło konieczne. Dyrekcja szkoły powinna zastanowić się po co w ogóle to robi, bo jeśli z musu, to nie powinni się za to w ogóle brać. Niestety nie mogę napisać nic dobrego o szkolę, może tylko tyle, że jest w dobrej lokalizacji, blisko centrum, łatwo dojechać. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
super extra zalety
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a może ktoś coś o tej powiedzieć?

http://www.spir.edu.pl/
________________________________________________________
http://ciuchotworstwo.blogspot.com/ - moje szycie i początki konstrukcji :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdecydowanie NIE POLECAM szkoły. Niestety zdecydowałam się ją rozpocząć, nie wiedząc co mnie czeka. Zgadzam sie z osobą która twierdzi, że dorosłe osoby są traktowane jak dzieci- potwierdzam w stu procentach. Poza tym atmosfera jest napięta, zero jakiegoś zachęcania czy zainteresowania ucznia tematem, tylko stres, krzyk i traktowanie nas jak zło konieczne. Dyrekcja szkoły powinna zastanowić się po co w ogóle to robi, bo jeśli z musu, to nie powinni się za to w ogóle brać. Niestety nie mogę napisać nic dobrego o szkolę, może tylko tyle, że jest w dobrej lokalizacji, blisko centrum, łatwo dojechać. Pozdrawiam.
lola akurat tak się składa że znam część kadry nauczycieli i dziwie się temu co piszesz. Osoby które tam uczą naprawdę są fachowcami.
Z tego co napisałaś to mogę tylko wnioskować, że chciałaś być traktowana jak księżniczka i mieli cię błagać żebyś się czegoś nauczyła. Potem takie osoby jak ty piszą takie głupoty.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
O, widzę ktoś z kadry się odezwał:p
nie piszę głupot, tylko swoje odczucia co do tej szkoły, a że są jednoznacznie złe, to trudno, nie będę owijać w bawełnę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I tu jesteś w błędzie nie jestem z kadry nawet tam się nie uczyłem. Będąc Konstruktorem po prostu zna się ludzi.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zdecydowanie NIE POLECAM szkoły. Niestety zdecydowałam się ją rozpocząć, nie wiedząc co mnie czeka. Zgadzam sie z osobą która twierdzi, że dorosłe osoby są traktowane jak dzieci- potwierdzam w stu procentach. Poza tym atmosfera jest napięta, zero jakiegoś zachęcania czy zainteresowania ucznia tematem, tylko stres, krzyk i traktowanie nas jak zło konieczne. Dyrekcja szkoły powinna zastanowić się po co w ogóle to robi, bo jeśli z musu, to nie powinni się za to w ogóle brać. Niestety nie mogę napisać nic dobrego o szkolę, może tylko tyle, że jest w dobrej lokalizacji, blisko centrum, łatwo dojechać. Pozdrawiam.
lola akurat tak się składa że znam część kadry nauczycieli i dziwie się temu co piszesz. Osoby które tam uczą naprawdę są fachowcami.
Z tego co napisałaś to mogę tylko wnioskować, że chciałaś być traktowana jak księżniczka i mieli cię błagać żebyś się czegoś nauczyła. Potem takie osoby jak ty piszą takie głupoty.
masz rację, to są fachowcy, ale zapominają, że do szkoły przyszli DOROŚLI ludzie. Zazwyczaj dla hobby nie dla papierka i nie powinno się ich traktować jak bandę gimnazjalistów. Oczywiście jedynie wyjątki z kadry tak się zachowują, ale potrafią zepsuć frajdę i nie dziwię się, że co mniej zmotywowane jednostki odchodzą. Większość chce dociągnąć do egzaminu państwowego i nie kontynuuje nauki mimo, że plan był inny. Nastoje bardzo spadają i nie jest to wina słuchaczy, bo mało kto się faktycznie opindala. Większość ogarnia temat i stara się zaliczać wszystko jak należy chociaż czasem to trudne, bo zajęcia są 3 razy w miesiącu a praktycznie każdy ma pracę, rodzinę i niekoniecznie pisał się na tego typu naukę.
Reasumując, wiedza przekazywana jest OK, większość wykładających się stara. Wystarczyłoby wyciąć jednostki sadzące do słuchaczy chamskie komentarze i byłoby OK.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I piszecie ogólnikowo że szkoła jest do du.......
Więc lepiej by było wypunktować kto się nadaje a kto nie!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Nie napisałam "ta szkoła jest do dupy". Ale jeżeli na każdym kroku nauczyciel obraża kursanta, traktuje go jak głupawego szczeniaka, to już jest właśnie do dupy, choćby i nie wiadomo jaka wiedza została przekazana. Niektórzy kursanci sami byli nauczycielami, pracownikami wyższego szczebla, poważnymi, szanowanymi, dorosłymi ludźmi, a przez nauczycieli byli zwyczajnie poniżani! W takiej atmosferze nie chce się człowiekowi przebywać i uczyć się. Nie będę wymieniać z imienia i nazwiska który nauczyciel jest najbardziej chamski, ale jestem w stu procentach pewna, że ci którzy mieli do czynienia z tą szkołą sami wiedzą o którego chodzi, a ci co chcą rozpocząć tam naukę mimo wszystko- sami się szybko przekonają!

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.