Wersja do druku

39 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Och, śliczny. Chciałabym taki. Nawet ostatnio szukałam i nawet przymierzałam w sklepie .... jednak jak zobaczyłam jak jest szyty, nie mogłam go kupić... Muszę się chyba nauczyć szyć takie cuda. Bardzo bym chciała, taki z białą koronką na plecach... A Twój... och... ach... śliczny !
Do odważnych świat należy, a więc zszywasz spodnie z bluzką.... :)
Czekamy na Twoją wersję :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Masz pomysł !
z pewnością spróbuję :D kupę zabawy będzie, a może i śmiechu później. Może nawet pokażę jak zbiorę tę odwagę :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetnie wyglądasz :D
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ mam zaległości!!! Nie będę Was zanudzać tym, co uszyłam przez ubiegły rok. Ciekawskich zapraszam na blog : www.szyciebezmetki.com
Tymczasem, rzutem na taśmę, chwalę się ostatnim dziełem, z cyklu szycie z tkanin niestandardowych: płaszcz wiosenno - jesienny z softshellu w wersji eleganckiej. Bazowałam na modelu 121 z Burdy 1/2007. Szycie z softshellu wiele ułatwia: nie trzeba podszewki, nie strzępi się, (czyli jakby się uparł, to nawet obrębiać nie trzeba), jest plastyczny, nie trzeba podklejać flizeliną, ładnie się układa. Płaszcz idealny dla kobiet pracujących w branży przedstawicielskiej (nie trzeba się martwić, że od ciągłego wsiadania i wysiadania z auta płaszcz się wybrudzi, bo nawet jeżeli, to można go wyprać w pralce). Przypuszczam też, że płaszcz idealnie sprawdzi się jako okrycie wierzchnie eleganckiej sukni na uroczystościach weselnych na Podhalu, na przykład ;)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Yolu mistrzem jesteś. Aż mi dech zapiera gdy oglądam Twoje "uszytki" - są tak starannie uszyte i misternie wykończone... Podziwiam. Gratuluję:):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękny płaszczyk :) aż musiałam cały wątek z ciekawości przejrzeć :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie szyjesz, świetnie łączysz kolory i dodatki i w wielu twoich kreacjach podziwiam to w jaki sposób dobierasz strój do swojej sylwetki. Pięknie!
Avatar użytkownika
Administrator
Jolka jest moim guru tak jak Trinny. Bosko szyjesz a płaszczyk to taka potężna dawka pozytywnej energii i wdzięku :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

39 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.