Wersja do druku

14 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam głowę pełną pomysłów ale nie mam czasu na to, aby uszyć coś większego:bezradny:. Zatem korzystając z chwili dla siebie uszyłam dziś woreczek na strój gimnastyczny do przedszkole dla mojej córki:ostr:. Materiał to bawełna, która została mi z szycia dziecięcej pościeli. Załączam również kieszonki jakie uszyłam kiedyś na łóżeczko aby wszystko było pod ręką.

pozdrawiam,
Beata
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Ale śliczny motyw na tkaninie :) Stara jestem ale podoba mi się okrutnie :tak: Worek na buty kapitalny, bardzo fajnie przełamałaś monotonię tą różową falbaneczką :) Kieszonki z pewnością bardzo się przydały :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale śliczny motyw na tkaninie :) Stara jestem ale podoba mi się okrutnie :tak: Worek na buty kapitalny, bardzo fajnie przełamałaś monotonię tą różową falbaneczką :) Kieszonki z pewnością bardzo się przydały :)
Sus, a co ty ostatnio z tą starością, czytam zaległe wpisy i już wcześniej gdzieś pisałas ze ze wzglądu na twój wiek ..... o co chodzi? młoda babka jesteś , na lata to bym się z chęcią zamienila z Tobą:D A ja niedługo 40stka. Bardzo lubię kolory i czesto ubieram się kolorowo, a co mi tam że wiek, jak mi się podoba.:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
ITA nie chcę marudzić ale ostatnio coś w kiepskiej formie jestem. Nic mi nie wychodzi, nie dalej jak wczoraj schrzaniłam spodnie i jestem na siebie wściekła. Zaczynam sto rzeczy i niczego nie kończę. Ehhh... A w sprawie wieku to co roku w urodziny mam deprechę i beczę jak bóbr ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sama tez uszylam dzisiaj worek "na kapcie", bo mi cora rusza niedlugo do przedszkola :) fajny pomysl z falbanka :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
co roku w urodziny mam deprechę i beczę jak bóbr ;)
to ja w tym roku razem z Toba pochlipie 28.12, w koncu ja skoncze kolejna dekade... ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny cieszę się, że moje szyjątka się Wam spodobały. Muszę się przyznać, że ja też czasami mam gorsze dni a wtedy wracam wspomnieniami do tego co było. Obecnie moje życie biegnie tak szybko, że nawet nie zastanawiam się nad upływem lat. A jeśli chodzi o ubiór to jest tzw. wiek duszy i pewnie to jak się ubieramy zależy też od naszego stanu duchowego. Myślę, że każda z nas ma różne etapy w życiu a to też przekłada się na to co na siebie wkładamy. :papa:

Beata
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie mogłam odnaleźć swojego wątku, tak długo mnie tutaj nie było. A to z uwagi na remont domu, który odciął mnie od internetu. Przez ten czas również nic praktycznie nie szyłam. Na forum mam wiele do nadrobienia więc zabieram się za lekturę. A poniżej chciałam Wam pokazać firankę i lambrekin do okna w kuchni, które uszyłam na szybko.

pozdrawiam,
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
fajne fajne
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Na bogato ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

14 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.