Wersja do druku

23 strony: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Jej uwielbiam spódniczki o fasonie tulipanka :) Trafiłaś w mój gust w 100% Pozwalam sobie podać link do zdjęcia spódniczki, którą dawno, dawno temu szyłam ->
KLIK i KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo fajna spódniczka. Świetna wręcz. ładnie wykonana. Jak wy robicie te wyoblenia? U mnie wyoblenia wychodzą trochę kanciaste :-) Ostatnio szyłam spodenki z podcięciami zaokrąglonymi i wyszły mi sześciokąty :-)
Do takiego tulipana raczej trzeba mieć nóżki ładne, prawda? Szkoda, może bym spróbowała uszyć.
Jeszcze raz - bardzo mi się podoba Twoja spódniczka
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jej uwielbiam spódniczki o fasonie tulipanka :) Trafiłaś w mój gust w 100% Pozwalam sobie podać link do zdjęcia spódniczki, którą dawno, dawno temu szyłam ->
KLIK i KLIK
Ladna spudniczka :))
Mnie tez sie takie podobaja... Tylko ze ich nie nosze :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo fajna spódniczka. Świetna wręcz. ładnie wykonana. Jak wy robicie te wyoblenia? U mnie wyoblenia wychodzą trochę kanciaste :-) Ostatnio szyłam spodenki z podcięciami zaokrąglonymi i wyszły mi sześciokąty :-)
Do takiego tulipana raczej trzeba mieć nóżki ładne, prawda? Szkoda, może bym spróbowała uszyć.
Jeszcze raz - bardzo mi się podoba Twoja spódniczka
Dziekuje za komentarz:) niestety do takiej spodniczki trzeba miec noge :) ja takiej nie posiadam .... E
Wiec pozostalo mi ubierac moje klientki :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mi sie wydaje, że trzeba mieć nogę i nie mieć biodra. Oba tulipany bardzo ładne.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
A mi sie wydaje, że trzeba mieć nogę i nie mieć biodra. Oba tulipany bardzo ładne.
z tym biodrem to jeszcze sie da cos zrobic... ale lydka musi byc smukla :mysli::uoeee::uoeee::uoeee::uoeee::uoeee:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ładnie uszyte i spódniczka i bluzeczka i płaszczyk, bluzeczka najbardziej w moim guście bo jak bym taka ubrała to nie opinała by mi się na moim sadełku :D:D:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Fajnie uszyta spódniczka : )
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo elegancka spódniczka :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziekuje za mile opinie:) dodaje fotki mojej ostatniej pracy :)mam nadzieje ze wam przypadnie do gustu ;)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

23 strony: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.