Wersja do druku

23 strony: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
oto niektore z moich prac :)

kiedy uczylam sie szycia... nigdy by mi nie przeszlo przez glowe ze tapicerka tez moze dac satysfakcje :)

:kotek::kotek

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
a do krzesel komplet wypoczynkowy foteliki z mikrofibry
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Boziu jaka piękna ta kanapa w kwiaty!!!! Tapicerka to niezłe wyzwanie:-))
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
niezle wyzwanie tylio na poczatku :) jak dochodzisz do wprawy to nawet nie myslisz o tym ze czasem to naprawde ciezka praca :)

--- Ostatnio edytowane 2012-09-08 21:57:10 przez anettina80 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
a to taki sobie fotelik z ikea :) a to aksamit z nadrukiem 24 karatowego zlota .....wlos sie jerzy przed cieciem materialu :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ten komplet w kwiaty rewelacja :) Niesamowicie klimatyczny i przytulny. Fajne zajęcie :D
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
dziekuje bardzo... mnie tez sie podoba taki styl :) ostatnimi czasy jet ogromny wybor w motywach kwiatowych no i co najwazniejsze w cudownych odcieniach od rozu po fiolety i granaty :D:D:D:D takie kanapy az zal konczyc!!! :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
niesamowite melebli a ich tapicerki to wprost cudo
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
dziekuje bardzo !! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A tak z ciekawości jak skończyłaś w tym "fachu" :D ?
Bo ja bym w życiu nie pomyślała żeby tapicerką się zająć, nawet nie wiedziałabym od czego zacząć, a oglądając twoje dzieła stwierdzam, że to całkiem ciekawe zajęcie musi być :D
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
... nie jest ani trudniejsza ...ani lzejsza od szycia torebek eheh zwlaszcza tych bardziej skomplikowanych. tapicerka zajmuje sie od okolo 3 lat ... z zawodu jestem krawcowa ale szkole skonczylam 12 lat temu i przez ponad 9 lat z szyciem nie mialam zadnej stycznosci pomimo moich usilnych prob dostania sie do jakiegokolwiek zakladu krawieckiego :(....ale wiesz jak to jest.... nigdy nic nie wiadomo kiedy trzeba bedzie odkurzyc stare wiadomosci :) ...no i 3 lata temu jak mi zaproponowano prace jako krawcowa w pracowni tapicerki, .... moja wiedza sie przydala :).. i choc nie szyje w pracy odziezy.... poszerzylam moje horyzonty o konfekcje ekskluzywne firan i tapicerke mebli :D

poczatki nie sa latwe zwlaszcza z tapczanami ( a nie wspomne o tych skorzanych) ktore maja marszczenia i rozne ciecia....ale po pewnym czasie dochodzi sie do takiej wprawy ze nie potrzeba zadnych szablomow. wystarczy rzucic okiem na sztuke i tniesz :)
kwestia wyobrazenia sobie bryly :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
lightowo :) a to  takie male co nie co
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to fajnie :) U mnie w mieście z tego co słyszałam to bez problemu można dostać się do pracowni krawieckiej (nawet jak się jest samoukiem), ale na akord... a tak to pracować bym nie chciała, Ty zreszta pewnie też nie :p

23 strony: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.