Wersja do druku

23 strony: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zastygłam w niemym zachwycie nad kubkiem herbaty ....CUDNE
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Coś pięknego:)Popadam w kompleksy:szok:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Administrator
Dlaczego mi to robisz??!!Wbijasz nóż w pracy...
O matko jakie cuda cudeńka!! Jestem zachwycona. Najbardziej zachwyciła mnie biała, koronkowa sukienka - leżę jak ją widzę, chciałabym taką! A potem czerwona sukienka z kimonowymi rękawkami i bluzka także czerwona z wiązaniem. Ale wiesz... wszystkie Twoje prace są piękne!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziekuje wam bardzo za wszystkie pozytywne opinie (cho z nutka przesady :)) ...
Wasze slowa daja mi ogromna motywacje do dalszego dzialania :) milego dnia wszystkim forumowiczom! :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne rzeczy, naprawdę piękne! Trudno wybrać coś, co się szczególnie wyróżnia - bo wyróżnia się wszystko!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Popłynęła rzeka pochwał do których ja się dołączam jesteś wszechstronna cudowne rzeczy tworzysz oczy mają co robić a jeśli to jest Twoja pracownia to taka wisienka na torcie czekam na kolejne Twoje prace :okok::okok::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Z takich prac ktore juz zrobilam bedzie jeszcze kilka .. A niebawem zamieszcze nowosci na ten sezon. Wlasnie szyje plaszczyk do ktorego poraz pierwszy skonstruowalam sama wykroj na miare dla klientki ... Kilkanascie dni temu zamiescilam nawet posta z prosba o rady na temat konstrukcji plaszczy :) ... Na koniec zebralam sie w sily i postanowilam ruszyc do boju... Raz sie zyje :D
Sama jestem ciekawa efektow wiec jak juz wszystko skoncze zamieszcze napewno mowe prace.

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za mile opinie... Czasem naprawde sa potzrebne... Zwlaszcza dla takich ktore szyja ciuchy po godzinach tylko na zamowienie i nie maja gdzie wystawic prac :)

A laboratorium w tle na zdjeciach, to moje miejsce pracy , gdzie bawie sie w tapicerke :) ...gdybym miala takia pracownie dla mnie.... Bylabym w siodmym niebie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Twoje dzieła są przepiękne, fantastyczne, cudowne, przepiękne ....... zachwyciłam się. Wszystko ogromnie mi się podoba. :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ale cudnosci szyjesz! czy jest cos, czego nie potrafisz uszyc? nie wierze, zeby tak bylo...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Czy jest cos czego nie potrafisz uszyc? ..... Ha ha ha cale mnostwo rzeczy :)
W tym bikini ktore probowalam kilka razy ... Niestety nic do zrobienia eh eh nie lezy :) .... No i torebki.... A fajnie by bylo laczyc ciuchy z poszetkami na przyklad.... Niestety....szycie torebek musze pozostawic innym eh eh eh .. No i miski ... Te slodkie miski do ktorych sie tu slinie jak tylko je ogladam .... Pamietam ze w szkole szylysmy je na rozmaite aukcje... Ale kiedy to bylo? :boisie:
Moze ktoregos dnia uda mi sie znalezc czas na szycie zabawek ... Uwielbiam je!! :)

23 strony: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.