Wersja do druku

23 strony: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
absolutnie rewelacyjne prace, koronkowe cudeńko zburzyło mój spokój
zawstydzasz swoim talentem i fantastycznymi umiejętnościami
jestem pod wrażeniem!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
dziekuje dziekuje dziekuje :)

a ponizej zakiet styl chanel praktycznie mowiac caly uszyty recznie a material valentino ... oryginalny!! tydzien sie zastanawialam czy go dobrze pocielam :s ... i na zyczenie sukienka taka jak od hermes :p

--- Ostatnio edytowane 2012-09-19 21:02:55 przez anettina80 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
I sukienka,i żakiet bardzo ładnie skonstruowane i uszyte!!!:oklasky::oklasky::oklasky:Fajnie,że masz takie możliwości szyć z tak cudownych tkanin!!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
I sukienka,i żakiet bardzo ładnie skonstruowane i uszyte!!!:oklasky::oklasky::oklasky:Fajnie,że masz takie możliwości szyć z tak cudownych tkanin!!!
Dziekuje :)
A co do tkanin..... To zanim sie nie nauczylam wylaczyc mysl o cenach materialow to byl jeden stres przed cieciem ... Teraz to prawie zaszczyt :D
Sa piekne! Az przyjemnie szyc! :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Żakiecik mnie powalił... Cudny :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
szyjesz przepięknie, uroku Twoim wyrobom dodaja szczegóły np. w sukience, która wyszła rewelacyjnie zwróciłam uwagę na delikatny paseczek z "brylancikiem", a czerwona bluzka z wiazaniem na szyję również ma drobne elementy ozdobne na dole ale nie wiem co to jest, ale jest pięknie, czekam na zapowiedziany płaszczyk:)
Avatar użytkownika
Administrator
dziekuje dziekuje dziekuje :)

a ponizej zakiet styl chanel praktycznie mowiac caly uszyty recznie a material valentino ... oryginalny!! tydzien sie zastanawialam czy go dobrze pocielam :s ... i na zyczenie sukienka taka jak od hermes :p

--- Ostatnio edytowane 2012-09-19 21:02:55 przez anettina80 ---
Kurcze żakiecik jest cudowny, zapisuję zdjęcie na dysku i będę zgapiać! A sukienkę to mogłabym mieć taką samą! I myślę że jedno z drugim pasuje... Rety chcę umieć TAK szyć!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Śliczne ciuszki! Cóż tu dodać...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
dziekuje dziekuje dziekuje :)

a ponizej zakiet styl chanel praktycznie mowiac caly uszyty recznie a material valentino ... oryginalny!! tydzien sie zastanawialam czy go dobrze pocielam :s ... i na zyczenie sukienka taka jak od hermes :p

--- Ostatnio edytowane 2012-09-19 21:02:55 przez anettina80 ---
Kurcze żakiecik jest cudowny, zapisuję zdjęcie na dysku i będę zgapiać! A sukienkę to mogłabym mieć taką samą! I myślę że jedno z drugim pasuje... Rety chcę umieć TAK szyć!
potrzebna jest tylko cierpliwosc.... :)a jak juz cos uyjesz to czekam na foto :) ja teraz walcze z moim pierwszym plaszczem samodzielnie skonstruowanym.... mam nadzieje ze wyjdzie uffi :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jak wyszedł Ci tak cudny żakiecik to płaszcz wyjdzie jeszcze lepiej (jeśli lepiej się da), ja z moim wielkim biustem bym zrezygnowała z górnych kieszenie a poza nimi chcę taki :D

sukieneczka też śliczna ale tym razem to żakiecik mowe mi odebrał :D
________________________________________________________

23 strony: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.