Wersja do druku

23 strony: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To musiało boleć :krzyk:niech się paluszek szybko goi:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ałć... niech sie szybko goi!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja tak siedzę, oglądam te wszystkie cuda, zachwycam się i oderwać się nie mogę od komputera,zamiast kłaść dziecko do spania. Igła w palcu - nie fajnie, niech się szybko goi!

pozdrawiam
________________________________________________________
http://czasemtrzeba.com.pl/

"Błogosławieni, którzy potrafią śmiać się sami z siebie, albowiem będą mieć ubaw do końca:)"
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziekuje wszystkm za wpisy :) teraz to sie napewno szybko zagoi:) i choc palec w bandazu.... To nadal dzialam :) terminy gonia:) troche przeszkadza paluch ale zaczelam poznawac ludzkie mozliwosci w potrzebie :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ufff... Współczuję i niech się szybko goi, ten paluszek:)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ależ masz palec!!!Pszeszyłaś maszyną????Ja nie mogę.....czesto po szyciu ręcznym mam dziury w fakirze jak to dzieciaki mówią,ale maszyną jeszcze nie pszeszyłam...a Ty musisz być mega szybka skoro tak zatańczyłaś!!!!Jak pracowałam w krojowni to przecięłam sobie lewą rękę maszynką do cięcia tkanin taką z nozem tarczowym......oj się działo bo ścięgna przecięłam,uczennice chodziły z wiaderkiem i sprzątały po mnie....
Avatar użytkownika
Administrator
O matko aż mni się słabo zrobiłam gdy przeczytałam, ze igła została w środku... brrr... Szybkiego powrotu do zdrowia życzę...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oj goi sie goi :) dzis znalazlam odwage zeby zmienic opatrunek :)
Az gesia skorka mi wyszla ehehe ale jakos sobie poradzilam :) no i ulzylo mi jak zobaczylam ze ciecie sie goi. Jeszcze tydzien i do zdjecia szwow:) ale kolezence ktora sobie sciegna przeciela maszynka... To nie zazdroszcze !! Chyle czola:) to dopiero musialo bolec... Ja bym zemdlala :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ajaj oj bolało znam to też z doświadczenia szczęście u mnie nie miałam szwów tylko utknęła przy kości wracaj do sprawności bo czekamy na Twoje dzieła :pocieszacz:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam wszystkich serdecznie!!! 😃😃
Alez mnie tu dawno nie bylo :) zaszylam sie na dobre 😄😄😄!!
O przeszytym palcu juz nie pamietam :) zagoil sie dobrze:) w miedzyczasie mialam mnostwo przerobek... A nude przerwala marynarka.... Meska tym razem :)

--- Ostatnio edytowane 2013-02-24 18:05:36 przez anettina80 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

23 strony: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.