Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam problem,dostałam spódniczkę dzinsowá ale niestety za ciasná.Spódniczka jest za mala wszędzie tzn.w pasie,biodrach ,udach az do dolu.To jest dżins elastyczny.Tak myslalam ze poszerze ja po bokach wstawiając kliny.Jak myślicie czy wstawić podobny dżins czy moze kolorowe lampasy?
Ladnie proszę moze jakaś dobra dusza zrobi kurs obrazkowy .

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Moim zdaniem - nawet jeśli uda ci się dobrać podobny dżins, to i tak będzie widać, że spódnica była kiedyś za wąska. Jestem zdania, że jeśli czegoś nie można ukryć, co trzeba to maksymalnie atrakcyjnie wyeksponować.

Wszyłabym coś innego niż dżins.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wczoraj robiłam przymiarki ,pomyslalam ze moze wstawiłabym po bokach czarną tkaninę.Uniwersalny kolor pasujący do wszystkiego.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A moze by tak skrócić spódnice i odcięte Kawałki wstawić na boki?????
Avatar użytkownika
Administrator
Tydeo ale wówczas odwrócisz fakturę materiału i mimo wszystko będzie widać różnicę. Oczywiście nie tak znacznie ale jednak będzie to widoczne. Ja bym postawiła na kontrastowe wstawki po bokach :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A co myślisz o czarnych lampasach ,lub szarych po bokach?Mam nadzieje ze Arthur wstawi kursik obrazkowy jak mam sie do tego zabrać.
Avatar użytkownika
Administrator
Myślę, że czarne lub szare będą jak najbardziej OK :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Witaj
To,co wkleiłem to jest moja propozycja poszezenia spódnicy.Zostało to wykonane ze ścinków.
Możesz również wstawić jeans lewą stroną na wierzch,będzie to ciekawym zestawieniem. Również dobrym dodatkiem do poszeżenia jest szeroka taśma w kolorze czarnym. Decyzja należy do Ciebie
Pozdrawiam Artur
________________________________________________________
  
Artur


Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
wygląd poszezonej spódnicy jeden bok spódnicy drugi bok spódnicy
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wlasnie na Ciebie Arthur czekałam:).Nie pomyslalam o lewej stronie dżinsu -bardzo ciekawe rozwiązanie.Dziękuje pięknie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja spódnica gotowa.Arthur mnie natchnął pomysłem z przewróceniem dżinsu na drugą stronę.Oj jak dobrze ze tu jesteście :),:D:D
Idác za ciosem :) mam jeszcze jedna Dziwną spódnice w której cos nie halo.I tu tez liczę na Was .
Spódnica jest kopertowa krojona z klinów -odstaje na bokach ,rozchodzi się przód co mi bardzo przeszkadza.Tak myslalam zeby wyrzucic jeden spodni przód i przeszyc ja z przodu (tylko kwestia guzików ,bo jak przeszyje razem przód to i będzie odstawac przy guzikach:-S),no i zwezyc na wszystkich klinach.
A co wy myslicie.

--- Ostatnio edytowane 2010-09-17 09:58:12 przez tydea ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.