Wersja do druku

20 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20

Stara Gwardia
świetny pluszaczek, ALE MA SZCZUPŁĄ SYLWETKE:)
Świeżynek
przejrzałam wątek od początku i widze duży progres! :) brawo! widze też że zakochałaś sie w drucikowych usztywnieniach do zabawek...ja jakos jeszcze nie - być może przyjdzie na to jeszcze czas, ale zawsze wydają mi sie takie....za sztywne jak na zabawki dla dzieci...nawet jak ostatnio tworzyłam mojego słonika i usztywniałam mu nózki, nie byłam przekonana...niemniej jednak bardzo fajne prace :) pozdrawiam i życzę połamania szydełka i poplątania włóczki :D
Świeżynek
No muszę przyznać, że zakochałam się w tych maskotkach! Są prześliczne! Spotykałam się już z takimi zabaweczkami i zastanawiałam się jak ktoś potrafi wyczarować takie cuda a tu proszę, mam szansę porozmawiać z taką osobą :D
Kochana podziel się proszę wiedzą jak nauczyć się robić takie cuda, od czego zacząć? :O marzą mi się od dawna ale szperając w internecie, nie wiem w co ręce włożyć.
Stara Gwardia
Witajcie dziewczyny! Dziękuję wszystkim za miłe słowa :buzki:

Maniusiaa7 W internecie jest dużo darmowych wzorów, jak krok po kroku zrobić np. maskotkę. Wybierz sobie najłatwiejszą, misia czy królika i do dzieła. A potem już im więcej zrobisz tym sama wyczujesz co i jak, i będziesz sama tworzyć ;-))
Jak coś to pisz, będę pomagać :D

20 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.