Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
:oczko:
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
NEONY NEONY NEONY!!!!!!!!!
Włóczka VIVID bardzo gruby akryl tylko w kolorach neonowych, czapka w pół godziny - na szydełku 12-15 to sześć okrążeń na czapkę dla dorosłego.
I włóczka LUMIO - totalny odlot na stoku narciarskim! Włóczka ma wplecione odblaskowe włókna, które odbijają światło. Efekt jak przy odblaskowych paskach na kurtkach straży pożarnej. Wyobraźcie sobie jaki musi być efekt "świetlny" kiedy wieczorową porą w takiej czapce, szaliku ktoś zjeżdża z oświetlonego stoku...
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciekawe, nowe włóczki fantazyjne. Tu tylko próbka bo producent szaleje z odmianami.

Włóczka RED HEART SWERVE 81%akryl 17%wełna 2%poliester motek 100g-10m, fantazyjnie poskręcana w pętelki włóczka, doskonała do wykończeń a także do zrobienia w mig szaliczka-zamotki.

Włóczka RED HEART FIZZLE podobna do FRILLY 14%wełna 12%poliester 74%akryl motek 100g-14m, ażurowa taśma, jakby frędzelki, także na szaliczek i do wykończeń.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
SWERVE FIZZLE
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ciekawe, nowe włóczki fantazyjne. Tu tylko próbka bo producent szaleje z odmianami.

Włóczka RED HEART SWERVE 81%akryl 17%wełna 2%poliester motek 100g-10m, fantazyjnie poskręcana w pętelki włóczka, doskonała do wykończeń a także do zrobienia w mig szaliczka-zamotki.

Włóczka RED HEART FIZZLE podobna do FRILLY 14%wełna 12%poliester 74%akryl motek 100g-14m, ażurowa taśma, jakby frędzelki, także na szaliczek i do wykończeń.
RED HEART SWERVE obłędna, gdzie zdobyta?:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Swerve jest obłędna jak dotkniesz! Ma dodatek wełny więc jest cieplutka
A dostępna oczywiście w moim sklepie Pod Bonifacym, tutaj na forum też możesz oczywiście zakupić 17,57zł/motek
a tu filmik jak zrobić "cóś" ze SWERVE
http://www.youtube.com/watch?v=Z7SWeRhLh5s
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam Drogie Panie:-)
Chciałabym dowiedzieć się gdzie mogę dostać czarno-białą włóczkę- taką... jedna przy drugiej, jakby obie były wszyte w siebie nawzajem..? Wygrzebałam gdzieś z dna szafy malutki motek, przerobiłam na szydełku i się zakochałam.. szukałam gdzie mogłam i nic, zero kompletne.. :-(
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Szukaj w internecie pod hasłem włóczka melanżowa. Jakbyś dodała zdjęcia to może ktoś ma, może Graginka albo Kora.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
Chodzi o taką, ta jest czarno-biała, zdjęcie nie oddaje czystego koloru:-)
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chodzi o taką, ta jest czarno-biała, zdjęcie nie oddaje czystego koloru:-)
to jest robione z dwóch włóczkek. Kup białą i czarną i rób po prostu dwiema nitkami
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Też o tym myślałam:-) tyle, że to już będzie wyglądało troszkę, ociupinkę inaczej. Poza tym w tej bardzo dobrze się szydełkuje:-)

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.