Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też o tym myślałam:-) tyle, że to już będzie wyglądało troszkę, ociupinkę inaczej. Poza tym w tej bardzo dobrze się szydełkuje:-)
nie będzie to inaczej wyglądało. Wyraźnie widać, że są to dwie nitki zwinięte w jeden kłębek. Nie raz tak robiłam i z różnokolorowymi włóczkami, i z włóczkami w tym samym kolorze. No ale skoro twierdzisz, że jest inaczej, to szukaj :D jak znajdziesz, to się podziel informacją, bo ja nigdy takiej włóczki nie widziałam :D
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie tylko zwinięte, one są połączone ze sobą. Ale coraz bardziej tracę ndzieję i chyba po prostu kupię dwie cieńsze... A czy będzie jakakolwiek różnica to się okaże:-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie tylko zwinięte, one są połączone ze sobą. Ale coraz bardziej tracę ndzieję i chyba po prostu kupię dwie cieńsze... A czy będzie jakakolwiek różnica to się okaże:-)
to zrób jakieś lepsze zdjęcie proszę, bo ja nigdy nie widziałam czegoś takiego :D
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hmm może tutaj coś znajdziesz: http://www.makeland.pl/
Nie miałam czasu szukać, ale sporo różnych dziwacznych włóczek jest, więc może akurat :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Gosiu na stronie włóczki są super, ale tej niestety nie znalazłam:/
Matrioszka- zdjęcia są byle jakie, bo robione z tableta:-) może na tym będzie lepiej widać...
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Andziu, widziałam ostatnio podobną włóczkę w różnych kolorach w sklepie, ale to był akryl. Do sklepu Cię nie będę wysyłać (bo w Belgii;)), ale spisałam nazwę włóczki i producenta: Azurite Acryl, Distrifil, 36320 Villedieu France. Może uda Ci się znaleźć bliżej;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gosiu na stronie włóczki są super, ale tej niestety nie znalazłam:/
Matrioszka- zdjęcia są byle jakie, bo robione z tableta:-) może na tym będzie lepiej widać...
Uu szkoda, to niestety nie pomogę, bo średnio siedzę w temacie :D

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.