Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Patyk do patyka na środku. Wystający materiał ma być po lewej stronie.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
spróbuje tak zrobic i się odezwę czy wtedy się ułoży wachlarz a czy jeszcze jakieś fajne pomysły masz na uszycie fireranek oraz lambrekinów
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ciężko się tłumaczy bez pokazywania. Jeśli będę kiedyś szyła jakąś firanę to będę robiła zdjęcia. Teraz będę szyła ekrany bo je uwielbiam. Nie trzeba na nie dużo firany, szycie jest proste i bardzo ładnie wyglądają. Niektórzy doszywają na dół ekranu różne kolorowe tkaniny, ja też to robię, tyle że nie kupuję nie wiadomo jak drogiego materiału, tylko podklejam podszewkę (dobrej jakości) flizeliną i z tego szyję kolorowe doły.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
ja szyłam na małym kawałku te wachlarze cna próbe i za bardzo nie chcą mi sie układać no ale spróbuje na większym kawałku materiału a co do ekranów też szyłam są prostrze w zrobieniu może dodaż zdjęcie jak zrobisz ekranów fajnie jaest coś podpatrzec bo lubię czeste zmiany fieran na oknie a robię to czesto
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
hej zaczełam szyć wachlarze ale za cholere nie chcą mi się ułożyć najgorzej ten dól nie chce się dlaczego już różnie próbowałam upiąc i nic tak dziwnie się faluje sam dół oto moje zdjęcia
Załączniki
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
oto jeszce jedno wszystkie fałdy złapane a na tym zdjęciu to wogóle tak kiepsko się ułożyło że górą wisi nie równo nad patyczkiem

--- Ostatnio edytowane 2013-01-15 11:10:04 przez ewcia123 ---
Załączniki
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
co jest żle ze taki wychodzi mi po podpięci taka duża bufa i doł nie chce się ładnie złączyć prosze o porade jak zrobić żeby ten dół ładnie dolegał już próbowałam go razem zeszyć to nic nie dalo bo sama ta obramówka się podwineła tak do góry że nie widać wachlarza

--- Ostatnio edytowane 2013-01-15 11:12:05 przez ewcia123 ---
Załączniki
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A gdybyś tak spróbowała dorzucić jeszcze jedną fałdę od góry? Bo to tak wygląda, jakby linia zewnętrzna części owalnej była za krótka...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
To faktycznie wygląda jak by była jedna fałda za mało.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
ok spróbuje i co jest nadzieja że bedą wtedy dobrze się układały jutro wam odpisze i zrobię zdjęcie a jak połączyć ten sam dół czy trzeba go razem zeszyc czy zostawić

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.