Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Według uznania. Ja zszywam bo lepiej wygląda:)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
ok jednak brakowało tej fałdy teraz wachlarze układają sie jak wykończe do pokaze dziekuje bardzo za poradę warto było skorzystać
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
został mi kawałek jeszce tego samego materiału co robiłam wachlarze 90cm wysokości i 210 szerokości czekam na jakieś pomysły uszycia cos z tego na okno piście pomysły może cos w stylu lambrekinu oprocz tego mam jeszce kawałki tafty też chcę uszyć jakiś lambrekin górą prosty beż zmarszczenia i co dalej może wzory jakieś prosze
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
hej właśnie skończyłam wachlarze tylko jescze drobne poprawki . nałożyłam je na lamblekin tylko żeby zobaczyć jak wyglądają ten środkowy specjalnie nie zrobiłam pełnego wachlarza ale za to boczne musze jakos przedłużyć górą bo chcę zeby były troszkę dłuższe od środkowego no i zastanawiam sie jak zrobić czy wszyć kawałek materiału takiego samego razem z taśmą wtedy będą dwie szerokości taśmy bo szelki zrobić to nie będzie tak jakos ładnie wydaje mi sie albo fizeliną podkleić materiał i doszyc może wy macie jakieś propozycje do piście proszę
Załączniki
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
został mi kawałek jeszce tego samego materiału co robiłam wachlarze 90cm wysokości i 240 szerokości czekam na jakieś pomysły uszycia cos z tego na okno piście pomysły może cos w stylu lambrekinu oprocz tego mam jeszce kawałki tafty też chcę uszyć jakiś lambrekin górą prosty beż zmarszczenia i co dalej może wzory jakieś prosze
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Żeby ładnie wyglądało to jeden musi mieć inną długość. Wyszły ci bardzo ładnie. Lepiej by wyglądało jak byś jeden skróciła, ale już je masz strasznie krótkie i jak jeszcze skrócisz to nie będzie zbyt dobrze wyglądać. Żeby jeszcze to jakoś poratować to byś musiała taką samą firanę delikatnie z góry doszyć. Wtedy się aż tak bardzo nie będzie rzucać w oczy. Jeśli doszyjesz inny materiał, to nie będzie to ładnie wyglądać. Chyba że na każdym wachlarzu doszyjesz identyczny kawałek a ten wachlarz który ma być krótszy skrócisz na firanie. Ale nie polecam tego.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
ja myślałam żeby te dwa boczne troszkę zrobić dłuższe i takim samym materiałem jak jest to znaczy dwa boczne dłuższe a środkowy taki jaki jest i od góry wszyć
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo proszę o radę ,chcę uszyć panele do okna z prostokątnym pasem na dole i nie wiem jak mam ten prostokącik połączyć z górą połączyć z górą żeby się nie marszczyło.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
witam chciałam pokazać jakie uszyłam wachlarze dzieki uzyskanej od was pomocy

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo proszę o radę ,chcę uszyć panele do okna z prostokątnym pasem na dole i nie wiem jak mam ten prostokącik połączyć z górą połączyć z górą żeby się nie marszczyło.
myślę ze musisz je górą usztywnić taśmą usztywniającą ;

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.