Wersja do druku

6 stron: 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
KIerując się podpowiedzią innych pań postanowiłam,że w Temacie NASZE DZIEŁA także będę pokazywać swoją pracę .Ta suknia którą przedstawiam jest mojej siostry ,biorącej ślub miesiąc temu.Suknia jest z tafty i tiulu.Na gorsecie naszyte są aplikacje koronkowe,na ,,fatruchu naszyłam kompozycję kwiatową zrobioną własnoręcznie:)

--- Ostatnio edytowane 2012-11-21 08:56:16 przez Susanna ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
kwit we włosach -mój projekt i wykonanie panna młoda w pełnej krasie 1-sza przymiarka
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo się napracowałaś!!!Widzę,że ładnie wychodzą Ci nieregularne draperie,nie mam do nich ręki....jakoś mi zawsze wychodzą regularne,uporządkowane itp.a one takie nie mają być ile ja czasem się naklęczę przed manekinem żeby był nieład i nieporządek.....wcale to takie łatwe nie jest!
Przy ostatnim zdjęciu napisałaś że to 1 przymiarka....szyjesz do pierwszej sukienkę prawie na gotowo???U mnie to na pierwsza same szmaty są dziewczyny po nocach nie śpią przerażone:rotfl::rotfl::rotfl:
Siostra ma dobrze z Tobą,widać,że sukienka spełniła jej oczekiwania jest bardzo szczęśliwa!Proszę o więcej!Jestem w gronie Twoich fanów!Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za ciepłe słowa ,staram się szyć perfekcyjnie ,nauczyłam się słuchać wymagań klientek,obserwuję ich urodę ,figurę ,dużo rozmawiam i doradzam,ale nie narzucam .powiem Wam drogie koleżanki że krawiectwo=cierpliwość anioła prawda?!:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kolejnym dziełem naszej pracowni jest ta oto piękna sukienka w stylu lat 60.Dużo serca i,, pozytywnej energii'" jest w niej zaklęta:D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ooo co do cierpliwosci... To podzielam !! :) ladnie szyjesz ! Pozdrawiam i czekam na wiecej prac:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ślicznie uszyte sukienki widać że lubisz szyć i wychodzi ci to znakomicie :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Droga koleżanko Krawcowo 38 - ślicznie uszyta suknia ślubna, a ta sukieneczka z lat 60 rzuca na kolana. Pięknie szyjesz i w pełni podzielam Twoje zdanie, że krawiectwo to równa się anielska cierpliwość, i do samego szycia (naszywanie aplikacji na sukienki, wiem coś o tym bo aktualnie często to robię), i do klientek.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziekuję Wam bardzo za cieple słowa,wiecie mój dziadek mi zawsze powtarzał(a miał skubaniec 3 żony krawcowe!!!!!!!!!!!!!!),że krawiectwo to cierpliwość.pasja,miłość do szmatek i klientek,i że krawcem trzeba się urodzić!Czyż nie:hura::):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna ta czarna sukienka. :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Suknia ślubna ładna, chociaż za dużo się tam dzieje jak dla mnie (ale może kwestia zdjecia :P), ale ta czarna po prostu boska! :))

6 stron: 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.