Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dawno mnie tutaj nie było. Witam znowu. Uszyłam przez ten czas kilka rzeczy. Wklejam sukienkę uszytą dla córki i dwie dla mnie. Z tą długą męczyłam się od lutego do października. Jeśli wesele syna byłoby wiosną to z pewnością leżałaby jeszcze w szafie w częściach. Gdybym szyła zarobkowo w takim tempie to nie zarobiłabym na chleb:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też jakbym szyła zarobkowo to bym głodowała tak wolno szyje hihi. Twoje sukienki wyglądają na bardzo pracochłonne, więc nie dziwię się, że długo z nimi zeszło. Ta ostania jest extra.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
możne i wolno ale jak pięknie i profesjonalnie szyjesz, świetne sukienki piękne wykończenia, dopracowane idealnie a ta długa suknia robi wrażenie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wow ta zielona jest rewelacyjna :) No i kolorek super Ci pasuje.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dawno mnie tutaj nie było. Witam znowu. Uszyłam przez ten czas kilka rzeczy. Wklejam sukienkę uszytą dla córki i dwie dla mnie. Z tą długą męczyłam się od lutego do października. Jeśli wesele syna byłoby wiosną to z pewnością leżałaby jeszcze w szafie w częściach. Gdybym szyła zarobkowo w takim tempie to nie zarobiłabym na chleb:)
Są fantastyczne córcia jak księżniczka wygląda w tej prześlicznej sukience I ta Twoja sukienka jest też super. Wielkie brawa :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zatyka dech w piersiach :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::tak::tak::tak::tak:
Czy kiedykolwiek uszyję chociaż jedną rzecz w takim stylu i z taką perfekcją???????????????:beczy::beczy:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Suknia turkusowa- moja faworytka. Świetnie dobrany kolor i mistrzowskie wykonanie.
Ślub syna... no wybacz, ale kwalifikujesz się najwyżej na siostrę pana młodego :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystkie sukienki są piękne :)
Brawo!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Mistrzostwo jak dla mnie. Suknia zielono-turkusowa przepiękna. Sama chciałabym taką mieć. Sukienka córeczki równie piękna, dla prawdziwej księżniczki.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję kochane, jesteście bardzo miłe:buzki::buzki:

A Ty Yola poprawiłaś mi humor na maxa:)Dzieki.

--- Ostatnio edytowane 2013-11-21 08:43:51 przez Jola69 ---

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.