Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Niestety ani na maszynie, ani po jej otworzeniu, ani w instrukcji nie jestem w stanie znaleźć informacji o jej mocy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W sieci jest taka informacja:
La Supernova si presentò sul mercato come macchina elettrica, dotata di un motore interno da 160V alimentato da uno speciale trasformatore in grado di accettare tensioni in entrata variabili: 110, 125, 160 e 220.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wracając do igły podwójnej. Zgadzam się, że ona nie tworzy ściegu drabinkowego w tej maszynie. Ta igła jest niezbędna do kilku ściegów ozdobnych i do tego ogranicza się jej funkcja. Załączam fragmenty instrukcji dotyczące szycia igłą podwójną.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Maszyna zniknęła z Allegro. Sprzedała się?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To nie ja :stres:też obserwowałam ta aukcje . Super ta maszyna . Ciekawe kto ja kupił ?:mysli:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gdyby trafiła w Twoje ręce Maślanko, to myślę, że miałabym szanse zobaczyć film, albo chociaż zdjęcia pokazujące jak się robi dziurki na guziki. Czyż nie?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przepraszam że nie dałem znać wcześniej, ale w ostatnich dniach byłem bardzo zajęty.

Tak - maszyna się sprzedała. Nabywca otrzyma ją w tym tygodniu, prosiłem by jej możliwości zostały przedstawione na tym forum, więc może widzicie ją nie po raz ostatni. Możliwość ujawnienia ceny pozostawiam nabywcy, także mnie proszę o to nie pytać.

Chciałbym wszystkim forumowiczkom i forumowiczom serdecznie podziękować za pomoc!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za odzew. Ciekawa maszyna, nie żałuję poświęconego jej czasu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To ja ją kupiłam.
Ponieważ nie było ofert kupna na Allegro zdecydowaliśmy się ze sprzedającym
na bezpośrednią transakcję.
Maszyna dzisiaj do mnie dotarła i po podłączeniu do prądu okazało się, że... niestety nie działa.
:beczy::beczy::beczy:
Ryzykowałam, ponieważ właściciel pisał, że nie próbował, ponieważ nie wie jak, jej włączyć.
Mam nadzieję, że mój mechanik może coś poradzi.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.