Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
alez superasne
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetnie!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ładny piórnik. Najważniejsze, że jesteś zadowolona. Robienie dziurek już wypróbowałaś?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, też się niesamowicie cieszę :hura:
Dziurek jeszcze nie próbowałam robić, ale muszę się zebrać na odwagę i wypróbować taki uchwyt specjalny do tego.
Szyłam dzisiaj kosmetyczkę i próbowałam kolejne ściegi ozdobne.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam nadzieję, że koszt naprawy nie był zbyt wysoki, szczególnie że nie udało się przekazać maszyny w jakiś tani sposób. Wiadomo co było przyczyną awarii? Cieszę się, że maszyna po kilku latach zapomnienia i zalegania na półce w końcu znalazła właściciela, który ją doceni. Na blogu widzę, że krzywiki działają, czy próbowała już Pani stworzyć wzory nie zawarte w instrukcji? Czy jest to w ogóle możliwe? I czy udało się użyć podwójnej igły? Życzę miłej zabawy z maszyną!

P.S. Liczę że seria przekleństw rzuconych w moim kierunku przy pierwszej próbie uruchomienia maszyny, była krótsza niż okrzyki radości po jej powrocie od mechanika ;)

--- Ostatnio edytowane 2013-02-24 23:43:43 przez NieZnamSie ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co do przekleństw :rotfl: więcej miałam pretensji do siebie, tym bardziej, że ta maszyna o której Panu wspominałam okazała się zupełnie nie do użytku. Więc pozostała mi tylko ta. Mogłam przecież Pana poprosić o próbę uruchomienia maszyny.
Zepsuta była spora część elektryki i mój mechanik spędził nad nią dużo czasu, część przewodów została wymieniona.
Najważniejsze, że działa.
Jednym z pozytywnych aspektów tej historii jest to, że już mi się odechciało raz na zawsze ściągać do domu stare maszyny i przywracać je do życia. A za to, to akurat bardzo wdzięczny losowi jest mój mąż :oczko:
Co do wzorów: można wymyślać swoje kombinacje. Nie wszystkie się sprawdzają, wtedy maszyna szyje zwykłym ściegiem prostym. Właściwie nawet przy już określonym układzie krzywek, zmiana jakiegoś parametru może zmienić wzór na inny.
Poniżej kolejne przykłady wzorów :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cieszę się,że działa :) Gratuluje zakupu :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki serdeczne :)
________________________________________________________

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.