Wersja do druku

15 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
tak jak pisze proszę sprawdzic konto w poniedizałek w godiznach popołudniowych, ja pani nie straszę
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oczywiście, że sprawdzę - tak jak po każdym poprzednim Pana zapewnieniu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a ja nie wierzę już w te zapewnienia!!! a użycie nazwy użytkownika w tym wątku jest jak najbardziej słuszne. To szczyt bezczelności, że człowiek który dopuścił się wykroczenia zasłania sie jeszcze przepisami prawa. Nic mnie nie obchodzą Pana problemy finansowe, bo Pan nie przejmuje się tym, że ja przez Pana również je mam.
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, wcześniej kupowałyśmy od Pana i towar otrzymywałyśmy ale jak widać to nic nie znaczy. Nie rozumiem jak można pobrać pieniądze i ich nie zwrócić! Co więcej tygodniami zwodzić i kłamać mówiąc, że zostały wysłane. Bo to jest kłamstwo, prawda?!
Jako Administrator i jedyny właściciel forum czuję, że to forum zostało wykorzystane do niecnych celów i jeśli pieniądze nie zostaną zwrócone chętnie pomogę poszkodowanym we wniesieniu pozwu bądź tez doniesieniu na policję. Żarty się skończyły. Proszę zwrócić pieniądze, nie będziemy dłużej czekać.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziękuje SUS, ze zabrałaś głos w tej sprawie
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
tak jak wczesniej pisałem
zwrot zostanie zaksiegowany w poniedziałek w godzinach popołudniowych

Przperaszma jesli poczuły sie Panie oszukane i jesli uwazaja pańśtwo z e forum zostało uzyte w niecnych celach
Avatar użytkownika
Administrator
Myślę, że dziewczyny wytrzymają do wtorku - jeśli pieniądze faktycznie zostaną wysłane w poniedziałek to we wtorek pojawią się na kontach.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
dziekuje za informacjie.
Mam nadzieje ze tak będzie jeszcze raz najmocnije przepraszam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mówię za siebie, ale jeżeli sprawa od razu byłaby przedstawiona jasno, że ma Pan problemy finansowe i czy mogłybyśmy poczekać dłużej na zwrot to nie byłoby problemu. Sam Pan pisze, że robiłyśmy wcześniej u Pana zakupy i było wszystko ok - z tego względu dostał Pan kredyt zaufania i zrobiłyśmy kolejne zakupy. Mnie osobiście najbardziej razi pisanie co chwilę, że robi się przelew lub wysyła potwierdzenie przelewu w momencie gdy tego się nie robi. Problemy finansowe mogą każdemu się przytrafić (w szczególności gdy prowadzi się firmę), można to zrozumieć, ale takiego wprowadzania w błąd to już zrozumieć nie jestem w stanie.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
rozumiem dlatego porposru przeprasza, a pisałem ze robię przelew bo miałem dostac w płatę za zwrot i czekałem i miałem nadzieje ze to dotrze do mnie i ze wysle tego dnia Panią pieniazki.
Przperaszam najmocnije za zaistniała sytuacjie i zamieszanie na forum

15 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.