Wersja do druku

15 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Czytałam z uwagą i nic nie pisałam, bo doskonale rozumiem jedna i druga stronę, tez miałam taki przypadek że zrobiłam zlecenie, umawiano się ze mną na konkretną kwotę ale to była umowa ustna, potem zmieniono kwotę na moją niekorzyść, obiecywano mi wpłatę że już pieniądze poszły, kwota którą miałam otrzymać starczyła zaledwie na koszty ZUS-u i pensji pracownicy, a dla mnie na moja pensję, na czynsz i ZUS już nie, wystawiłam rachunek byłam wtedy na rozliczeniu VAT i musiałam go odprowadzić od faktury, a kwotę faktury Pani płaciła mi 2 lata, ciągle kłamała że któregoś tam dnia wpłaci pieniądze więc czekałam, miałam również zobowiązania i zapewniałam, że w danym dniu je pokryje jak owa Pani miała przelać obiecana kwotę i robiłam z siebie durnia, w końcu musiałam się zapożyczyć żeby uregulować swoje zobowiązania, dlatego mimo to że złość wszystkich tutaj którzy czekają na zwrot swoich pieniędzy jest jak najbardziej uzasadniony rozumiem też w jakiej sytuacji znalazł się Garuda i współczuję. Mam nadzieję że wszystko zakończy się tak jak powinno być.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziękuje za wyrozumialośc, dziś w godiznach popułudniowych powinienem puścic przelew i pieniążki powiny dotrzeć dziś po południu lub jutro z rana.

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja też kupiłam u tego Pana tkaniny i jeszcze nie ma pieniędzy...także też dopisuję się do poszkodowanych dziewczyn...i posiadam całą korespondencje z tym Panem więc chętnie udostępnię,bo ileż można zwodzić ludzi....
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam kontaktowałem się z panią ze dotrze zwrot jutrzejszego dnia do Pani

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy przelewy zostały zrobione? Jak na razie wciąż zwrotu u mnie brak...

--- Ostatnio edytowane 2013-03-12 15:37:02 przez imp18 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
do pozwu zbiorowego wystarczy 10 poszkodowanych osób ,taki pozew jest szybciej rozpatrywany ,

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja nie mam przelewu
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
prosze poczekac jeszcze do piatku, gdyż innego klienta mam i nie bęe musiał czekac az z tym się kontrahentem rozlicze
Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny czekam na Waszą decyzję.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
ja również gdyż bardzo się stresuje

15 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.