Wersja do druku

47 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ikk piękna ta gwiazda, no powalająca :oklasky:
Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny przecudne te Wasze prace! Niesamowicie to pracochłonne ale za to po uszyciu "kopara opada" :D Gapię się i normalnie nie mogę się napatrzyć. Inspirujecie :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie ma to jak dobra motywacja :)
Ikk pokazuj więcej prac to mnie mobilizuje do działania :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

a to moja gwiazda ..dziś robię jeszcze 2 ale inne :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
piękna jest :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polla, gwiazda slicznosci :oklasky: (jeszcze sie nie spotkalam z taka gwiazda w gwiezdzie). Mam nadzieje, ze to poczatek ogromnej narzuty w rozne gwiazdy :rotfl: a nie tylko drobne podkladki. Czekam na wiecej.

Jak znajde chwile, to podrzuce zdjecia narzuty dla mojej chrzesnicy, ktora zrobilam niedawno, ale najpierw musze wykonczyc prezent dla mamy, a czasu malo, malo (i na dodatek jestem na etapie wiazania supelkow :wnerw: )
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziękować dziękować :)
Ikk niee no co Ty ;p na narzutkę musiałabym zrobić jakieś z 40 bloków a to by mi zajęło jakieś 4 lata :rotfl::rotfl::rotfl:

pierwsza gwiazda była jako próba..teraz zrobię druga inna i będzie z niej ta...tam ...poszewka:milczek: wiem wiem mało ambitne:D

ee a o co chodzi z tymi supełkami???:mysli:

--- Ostatnio edytowane 2013-03-12 10:46:20 przez polla ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Po pikowaniu zostaja powyciagane nitki, ktore trzeba zakonczyc wiazac supelek i "wciagajac" w srodek kanapki. Nieznosze tego, po pierwsze samo platanie supelkow doprowadza mnie do pasji, szczegolnie jak mam krotkie nitki a nawlekanie tego na igle i przeciaganie to oddzielna historia - moze jest jakis inny sposob, ale jeszcze na niego nie wpadlam :wnerw:

Przy pierwszej narzucie na koncu "blokowalam" scieg i obcinalam automatycznie (wiec do wiazania mialam tylko poczatek pikowania), ale to nie wyglada najlepiej, widac koncowki tych nitek i troche mnie to denerwuje.

A na dodatek, narzute dla mamy pikuje przezroczysta "nitka" poliestrowa - sliskie to potwornie i wije sie jak waz :stres:, ale juz polowa za mna :)

Zawsze mozesz zrobic mniej blokow i szersze ramki :rotfl:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:rotfl: dobry pomysł z ramkami

hmm jak ja pikuję ale od krawędzi do krawędzi to rygluje na początku i końcu bo ostatecznie i tak idzie to pod lamówkę..ale przy pikowaniu takim ozdobnym jakieś wzorki itp to nie wiedziałam że te supełki trzeba wiązać...

poradźcie mi kobitki proszę mam już przód poszewki z new gwiazda i teraz pytanko jak ja przepikować nie mam pomysłu:bezradny: a po szwach to jakoś mi tak sobie się uśmiecha...
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poszewka bedzie cudo :okok: tak trzymac!!!

Ja wlasnie zazwyczaj pikuje po szwach i stad te piorunskie supelki;) Z wolnej reki nie umiem, i tez nie jestem wielka fanka zbyt gestego pikowania, ale o gustach sie nie dyskutuje. Takze nie doradze :milczek:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kilka moich ostatnich drobiazgów

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

47 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.