Wersja do druku

47 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
kiedyś dawno, dawno temu :milczek:....Robert Smith śpiewał "friday I'm in love"
może dziś nie piątek, a ja nie in love ;) ale co tam...moje serduszka ta.. tam...:rotfl:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polla, pieknosci te Twoje serduszka - czyzby szykowala sie kolejna narzuta tym razem w bezach?????
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Właśnie - też tak sobie pomyślałam - cóż też z nich powstanie?

/Jak już będę miała kiedyś sypialnię z prawdziwego zdarzenie - to "huknę" sobie patchworkową narzutę... Może.../

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no dobra możecie sie śmiać


...ja nie wiem po co robię te patchworki- tzn wiem- bo sprawia mi przyjemność...ale co potem z nimi zrobić...
nie mam zielonego pojęcia...bo ile można mieć poduszek :rotfl::bezradny::milczek: czasem uda mi sie coś sprzedać, zawsze mam też na prezenty po rodzinie...wiem, wiem nie są pewnie zadowoleni ale trudno :kwadr::kwadr::kwadr::D

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polla, pieknosci te Twoje serduszka - czyzby szykowala sie kolejna narzuta tym razem w bezach?????
no ale sie uśmiałam z siebie przeczytałam w "BEZACH" i już przed oczami mi torcik bezowy sie pojawił:rotfl::rotfl::rotfl:

to moje najwieksze uzależnienie...B-)B-)B-) słodycze
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
...ja nie wiem po co robię te patchworki- tzn wiem- bo sprawia mi przyjemność...
Polla, nie jesteś sama - ja też tak mam, robienie patchworkow mnie relaksuje (z wyjatkiem supełków, ale nikt nie jest doskonały), ale co z tym dalej robić :bezradny: chyba muszę się przerzucić na ubrania, ale boję się strasznie :boisie:

I przepraszam, za głupie skojarzenia, ale ciężko mi pisać z polskimi znakami. Postaram się poprawić :zawstydzony:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I przepraszam, za głupie skojarzenia, ale ciężko mi pisać z polskimi znakami. Postaram się poprawić :zawstydzony:
eee tam zaraz głupie..smakowite :mniam:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
...ja nie wiem po co robię te patchworki- tzn wiem- bo sprawia mi przyjemność...ale co potem z nimi zrobić...
nie mam zielonego pojęcia...bo ile można mieć poduszek :rotfl::bezradny::milczek: czasem uda mi sie coś sprzedać,
Powiem tak = idź jak najbardziej w narzutki a napewno się sprzedadzą :) Np. takie dla maluchów,... Ile to ciotek kupi kocyczek dla maluszka z patchworku w serduszka, gwiazdki albo misie, baloniki, kwiatuszki itd :)
A przynajmniej w UK tak jest...

Poza tym jak Ci sprawia frajde taki patchwork to możesz tworzyć tych bloków a tworzyć.. a potem taka 'zbierana' narzutka na swoje łóżko.. druga na łóżko dziecka, trzecią daj rodzicom na łóżko... sporo bloków pójdzie na to a tylko kilka narzutek :)

Ja uwielbiam koce, narzutki, kołderki itd... Chodzi za mną, żeby zrobić 2 leciutkie kołderki i spać pod nimi.. za ciepło- zdejmie się jedną, za zimno -nałoży... a przy tym wierzchnia może być dwustronna.. .z jednej fiolet z drugiej zieleń... tak mi się marzy..... :)

--- Ostatnio edytowane 2013-03-19 17:00:04 przez Martynior ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martynior mówisz żeby szyć :milczek: potem Ci ciężarówka do UK podrzucę:rotfl:


a tak w ogóle to te serduszka w oryginale wygladają tak(foto) to były moje pierwsze- ta dzisiejsza wersja to ...wersja dla leniwych:rotfl:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
WoW! Śliczne.. ale już sobie wyobrażam, że jednak pracochłonne ;)

Gdzie ty czas znajdujesz na ciągłe szycie?! Non stop coś podrzucasz!... a może to ja tylko taka leniwa jestem ;P

47 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.