Wersja do druku

47 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wow, ładne!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no piękna:D proszę więcej się tu chwalić:oklasky::oklasky: super pomysł z "gazetą" a coś tam w roku nadziergała???
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O kurcze.. ale się dziewczyny narobiłyście!
A jeśli chodzi o takie 'zaśmiecanie' to oby częściej i więcej ! ^^
(I tu sięwypowiada osoba, która wrzucila całe 2 prace ;P)

Traktorek suuuuper! Mam nadzieję, że gwiazdki Ci ładnie wyjdą... A moze spróbuj ręcznie wyszć takie luźne gwiazki i później po tym konturze przeleć maszyną? Chociaż papier śniadaniowy też może się sprawdzić.. przecież nie musisz po nim szyć tylko możesz je wyciąć i też tuż przy konturach lecieć :)

Ikk - ja tu widzę 2 narzutki! Jedną, którą sięchwalisz a druga zielona pod spodem ;) Czy to też twoja robta?
Ps. Genialny pomysł z tą 'gazetową' tkaniną!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekować, dziękować :zawstydzony:

Martynior, ta zielona pod spodem to lewa strona mojej własnej, zieleniastej narzuty (służy mi jako podkładka do zdjęć, a czasem jako "design wall")

Polla, w rogu nadziergałam od kogo dla kogo i kiedy została stworzona. To ma być prezent dla mamy, ale nie wiem czy się spodoba.

Gazetowe wzory są bardzo fajne. Ostatnio widziałam też mapy w szarościach z odrobiną koloru, ale byłam pod koniec zakupów, więc sobie odpuściłam (taka byłam dzielna :hura: - bo ja mam jak ta pani z obrazka Polli) - http://ekrawiectwo.net/board/thread/60295/czy-tez-tak-macie/?page=1
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oj to dzielna byłaś dumna jestem :)aa widzisz Ikka coś nas łączy :jezyk_oko::jezyk_oko::jezyk_oko:..pani z obrazka:rotfl: z Martyniorem też mnie coś łączy ale tego nie powiem może kiedyś pokaże- jak będzie grzeczna :milczek::milczek::milczek:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ikk - Świetne!

Nie przesadzajmy ;)
Idąc tym tokiem trzeba by było zapłacić podatek i zgłaszać do urzędu każdy prezent.. bo przecież to darowizna... i jeśli nie jesteś bezpośrednią rodziną to należy się podatek ;)

Chyba w końcu mnie natchnienie łapie, żeby sobie coś powycinać z materiałów i może coś uszyć... Bo muszę wprawy nabrać zanim zacznę poszewki dla mamy 'dziergać'.. :)

Serio nie widzisz różnicy między podarunkiem, a sprzedażą wytworzonego przez siebie na cele handlowe towaru z ofertą umieszczoną w internecie ? :D
Co jak co, gdzieś drogą pantoflową to na próbę sprzedawać, ale w internecie masz wszystko czarno na białym...
No ale nie od tego ten wątek, dorosłymi ludźmi jesteśmy każdy robi co chce :)


--- Ostatnio edytowane 2013-03-20 16:42:03 przez imp18 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
imp 18, myślę, że Martynior już zbyt długo jest poza krajem i nie zdaje sobie sprawy jak to wygląda w Polsce - ja mam znajomych próbujących się utrzymać z rękodzieła i innych pracujących na swoim i mam jeszcze jakieś pojęcie, ale też mi czasem ciężko zrozumieć "zasady" panujące w naszym kraju.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
imp18 widzę, że masz sklepik z rękodziełem powiedz mi jak Ci to idzie -chodzi mi ogólnie jest zainteresowanie? bo ja mam odczucia, że w Polsce to jak w Irlandii...mało ludzi kupuje rękodzieło- ale może to moje mylne spostrzeżenie...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ikk - aha, no to faktycznie może to być powód :)

polla - a nie słychać tego optymizmu w moich wypowiedziach ? :D




Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Po trzech tygodniach walki, powstała taka narzutka, przed praniem miała jakies 200x160 cm, jak się wysuszy to ją jeszcze raz przemierzę.

eee pierzesz narzutkę? ja piorę a raczej obkurczam materiał na początku- ale tylko wielkie kawałki małe jadę żelazkiem z parą hmm ale potem już nie piorę po uszyciu:mysli::mysli::mysli:
________________________________________________________

47 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.