Wersja do druku

47 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polla, zajrzałam na stronę Twojego Małża - widzę, że więcej mamy wspólnego :okok: ale Twoje prace są zabójcze - nie wierzę, że zaczęłaś w zeszłym roku - cuda :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
ee no nie gadaj znasz mojego męża??? :rotfl::rotfl::rotfl::milczek:



a tak serio to strasznie dziękuje wszystkim za miłe słowa :buziak:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martynior Ty się nie rozpraszaj okręgami, tylko dziabaj te prostokąty i siadaj do lamówki. Polla ma rację, z pokorą ale bez obaw, powolutko wszystko wyjdzie jak trzeba.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martynior Ty się nie rozpraszaj okręgami, tylko dziabaj te prostokąty i siadaj do lamówki. Polla ma rację, z pokorą ale bez obaw, powolutko wszystko wyjdzie jak trzeba.
TAK JEST SIR! ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Serio nie widzisz różnicy między podarunkiem, a sprzedażą wytworzonego przez siebie na cele handlowe towaru z ofertą umieszczoną w internecie ? :D
Ale kto tu zaraz mówi o ofercie handlowej itd. Przecież Polla nie założy manufaktury... chociaż znając Pollę i jej tempo szycia... :mysli::mysli: :D
Dobra już koniec tematu - Polla zrobi co chce :)
Wystawienie chociażby kilku rzeczy na sprzedaż to już można nazwać ofertą handlową, nie trzeba manufaktury :)

Imp a swoją drogą: czy sprzedajesz też rzeczy za granicą czy tylko w Polsce? w UK jest teraz 'moda' na rękodzieło. Nie wiem tylko jakby to z kosztami przesyłki wyglądało itd. Ale może warto się rozejrzeć?

myślę, że Martynior już zbyt długo jest poza krajem i nie zdaje sobie sprawy jak to wygląda w Polsce - ja mam znajomych próbujących się utrzymać z rękodzieła i innych pracujących na swoim i mam jeszcze jakieś pojęcie, ale też mi czasem ciężko zrozumieć "zasady" panujące w naszym kraju.


Ikk masz rację.. nie łapię kompletnie :D A te 'zasady' to trochę tak "a żeby komuś nogę podstawić coby mu się nie udało" :)

Sprzedaję za granicę, a raczej próbuję, ale do UK jeszcze nic nie trafiło - na razie pojedyncze do Francji, Niemiec i Rosji :P

Niestety u nas wiele przepisów jest takich nieludzkich, w szczególności dla malutkich jednoosobowych działalności albo dla ludzi, którzy po prostu chcieliby dorobić sobie do pensji itp. A w czasach kryzysu to już w ogóle mi się idiotyczne wydaje, że nie ma takiej opcji.

Zresztą już sobie z Pollą pogadałam :) A tak w ogóle to ja nie piszę takich rzeczy żeby kogoś zniechęcić, tylko po to żeby świadomie decydował się na takie działania.


A tak już w temacie - mi się patchwork kiedyś bardzo nie podobał, ale im więcej go oglądam tym bardziej się przekonuję :P Może kiedyś spróbuję swoich sił w tej dziedzinie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martynior Ty się nie rozpraszaj okręgami, tylko dziabaj te prostokąty i siadaj do lamówki. Polla ma rację, z pokorą ale bez obaw, powolutko wszystko wyjdzie jak trzeba.
TAK JEST SIR! ;)

odmaszerować do maszyny :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Odmaszerowałam :)

Zrobiłam podkładkę, przepikowałam, obszyłam lamówką... odprułam lamówkę ;)
Juto podejście numer 2!

A tak wygląda podkładka teraz.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Przed pikowaniem malujesz sobie linie na tkaninie? Tak równiutko przepikowane :)

Kurcze chyba nie powinnam tutaj tego wrzucać ale w grudniu szyłam kocyk dla mojego chrześniaka. Co prawda kwadratów nie zszywałam a tkanina to gotowiec a'la patchwork ale pikowałam dzielnie po liniach a od spodu podszyłam dwoma warstwami polaru. Podoba mi się też wszycie lamówki w moim wykonaniu... W ogóle to podoba mi się ten kocyk, mojej dzidzi tez chciałabym taki uszyć. Mógłby służyć i jako kołderka i jako kocyk na podłogę żeby pupskiem nie siedziało na panelach.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no proszę co moje oczy widzą :):):):)

Martynior bardzo dobrze bardzo dobrze:oklasky:, a co poszło z lamówka nie tak ze odprułaś?
Susanna no i super kocyk/narzutka a lamówka wszyta 1 klasa :okok: Ty się tu nie migaj tylko śmigaj więcej patchworków- nawet tych al'a :)

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A oto mój pierwszy próbny, własnoręcznie uszyty patchwork:hura:
...bez naparstka, maty, noża...jednak można:) juuuuuuupi

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A oto mój pierwszy próbny, własnoręcznie uszyty patchwork:hura:
...bez naparstka, maty, noża...jednak można:) juuuuuuupi
Bardzo ładny patchwork. Można bez noża, ale po co się męczyć?

47 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.