Wersja do druku

47 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziękować :)

w wolnej chwili B-)B-)B-) idąc za rada pani z Missouri... zrobiłam z kawałka roll up'a takie cuś......po czym też idąc za jej radą...przepikowałam z wolnej ręki, żeby się odstresować (bo podobno to pikowanie relaksuje :milczek:) efekt widać na fotkach...a co do relaksu- jeszcze nigdy nie miałam tak napiętych mięśni karku i ramion(zakwasy murowane)...gdyż byłam tak zrelaksowana pikując :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

no i oczywiście zrobię z tego poduszkę:zalamka:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wow! Śliczna!
Myślę, że jak jeszcze popikujesz zwonej ręki to za jakimś 10 razem będziesz już się relaksowac :D

Ja dzisiaj się 'relaxowałam' z lamówką.. przyszyłam po lewej - ladnie.. wywijam na prawo i co? Lamówka za wąska.... (znaczy za daleko ją wszyłam od krawędzi po lewej stronie).
Wiec się zrelaxowałam prując..... Dorwę tą lamówkę i przyszyję ją!!!!!! (nastawiam się bojowo)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wow! Śliczna!
Myślę, że jak jeszcze popikujesz zwonej ręki to za jakimś 10 razem będziesz już się relaksowac :D


ha,ha, ha optymistka ;p

no wiesz lamówka to takie coś co robi na złość ;)..serio tak więc Keep calm and sew on
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
.a co do relaksu- jeszcze nigdy nie miałam tak napiętych mięśni karku i ramion(zakwasy murowane)...gdyż byłam tak zrelaksowana pikując :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
:D:D Ale wyszło całkiem fajnie :)

Martynior - nie łatwiej było przyciąć brzeg ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszyłam dla moich dzieci makatkę na Wielkanoc , będzie ozdobą mieszkania i pamiątką:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martynior - nie łatwiej było przyciąć brzeg ?
Przycięłam i jakoś tak.. na rogach się nie zeszło i postanowiłam zrobić podejście numer 3.. nie poddam się tak łatwo bez walki... ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Maslanka piękne:oklasky: a oczy wyszywałaś maszyna? i te jajka super pomysł :)

Martynior oglądałaś jakie tutki na youtubie? może coś Ci pomogą

--- Ostatnio edytowane 2013-03-23 21:33:12 przez polla ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak wszytko maszyną wyszywane :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak wszytko maszyną wyszywane :)
a jaka długość ściegu ustawiasz? a i czy to grubsza nitka?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Długość ściegu na 3 , ale to wyszywane z wolnej ręki tak jak się pikuje . Nici 120 , grubsze lepsze by były , ale nie miałam

47 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.