Wersja do druku

47 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O matko! To wielka! :D Wcale się nie dziwię, że miałaś problem by ją wcisnąć w maszynę :D
A gwiazdki łądne wyszły!

No ja się nie poddaję tak łatwo ;)
Tnę kwiatki dzisiaj na narzutkę... aczkolwiek sięzastanawiam czy nie zrobić jeszcze kilku mniejszych rzeczy dla wprawy a nie rzucać sięn a większy rozmiar :mysli::mysli:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
możesz robić i narzutkę i coś mniejszego :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Myślisz? :D
Tak od razu na głęboką wodę chcesz mnie wepchnąć? ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Myślisz? :D
Tak od razu na głęboką wodę chcesz mnie wepchnąć? ;)
ja??? nieeeee sama pisałaś o narzutce :jezyk_oko: ja tylko stwierdziłam, że możesz robić i to i to ...jednocześnie:rotfl:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Jak oglądam Wasze prace to mi się chce siadać do maszyny i szyć ten patchwork ale nie z "gotowca" tylko ciąć kwadraciki i zszywać :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna to spróbuj naprawdę frajda :)

Robię teraz taka narzutkę i pytanko: jak Wam się wydaje- czy jak wszystko razem przepikuje z wolnej reki to będzie to miało "ręce i nogi"???wszystko mam na myśli środek bo po bokach maja być pasy zszyte jak rama obrazu... Nigdy nie pikowałam po aplikacjach tzn takich nie z figur geometrycznych...:mysli::mysli::mysli:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi się wydaje, że będzie śliczne :)
Ale ja jestem w uwielbieniu co do pikowania z wolnej ręki (FMQ tutaj w UK - Free Motion Quilting) więc wiesz ;)

W sumie to chyba tylko dlatego, że jakoś moja maszyna nie chce robić z wolnej ręki i kombinuję jak mogę... Ale jak dla mnie każdy quilt pikowany z wolnej ręki ma to 'coś' w sobie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
każdy quilt pikowany z wolnej ręki ma to 'coś' w sobie :)
tak ten relaks przy pikowaniu :D

a tak serio to właśnie po zszyciu tej mojej z wolnej ręki przepikowanej poszewki tak mi to wpadło w oko, że ciągle mnie to kusi(będę pikować następną) ale nie wiedziałam jak ma się to do aplikacji czy nie "zamaże całości"
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli wybierzesz jasną nitkę to nie powinno nic 'zamazać'.. no chyba, że miałaś w planach jaskrawą czerwień lub ciemny granat :P

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli wybierzesz jasną nitkę to nie powinno nic 'zamazać'.. no chyba, że miałaś w planach jaskrawą czerwień lub ciemny granat :P


no ale jasna nitka na kolorowej sowie będzie lepiej widoczna...:kwadr: a tym bardziej na brązowej gałęzi:zalamka:
________________________________________________________

47 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.