Wersja do druku

47 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Długość ściegu na 3 , ale to wyszywane z wolnej ręki tak jak się pikuje . Nici 120 , grubsze lepsze by były , ale nie miałam
a jakiej grubości byłyby dobre czy są jakieś ograniczenia np. dla maszyny- bo sie na tym nie znam- a fajnie to wygląda i chciałabym spróbować...ja mam tylko nici 120
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martynior - nie łatwiej było przyciąć brzeg ?
Przycięłam i jakoś tak.. na rogach się nie zeszło i postanowiłam zrobić podejście numer 3.. nie poddam się tak łatwo bez walki... ;)
Heh ja to nie mam tyle cierpliwości, po 2 razie bym rzuciła to w kąt i zapomniała przynajmniej na pół roku :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martynior - nie łatwiej było przyciąć brzeg ?
Przycięłam i jakoś tak.. na rogach się nie zeszło i postanowiłam zrobić podejście numer 3.. nie poddam się tak łatwo bez walki... ;)
Heh ja to nie mam tyle cierpliwości, po 2 razie bym rzuciła to w kąt i zapomniała przynajmniej na pół roku :D
eee nie wierze ;p ta co dzierga takie piękne kolczyki które wymagają dużo pracy i cierpliwości
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martynior - nie łatwiej było przyciąć brzeg ?
Przycięłam i jakoś tak.. na rogach się nie zeszło i postanowiłam zrobić podejście numer 3.. nie poddam się tak łatwo bez walki... ;)
Heh ja to nie mam tyle cierpliwości, po 2 razie bym rzuciła to w kąt i zapomniała przynajmniej na pół roku :D
eee nie wierze ;p ta co dzierga takie piękne kolczyki które wymagają dużo pracy i cierpliwości
Ale nie wymagają one prucia :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
czasem pruję szybciej niż szyje...co jest wkurzające:zly:

oki skończyłam traktorek...
gwiazdki..ehh za duża powierzchnia żeby to przeciskać przez moja singielkę ale dałam radę przy 2, resztę gwiazd z wolnej ręki...co się odbiło na efekcie końcowym...

za to postanowiłam zrobić dwie lamówki- jedna w stylu ikka 2 po bokach :zostało mi dużo materiału więc założyłam go a potem owinęłam i podłożyłam od spodu i jednym szyciem- gałązkowym przeszyłam...wyszło całkiem ładnie z czego się cieszę gdyż jest to mata na podłogę a ta lamówka po bokach przypomina mi odbicie bieżnika kół traktorka:D:rotfl:...górną i dolna zrobiłam tradycyjną (czytaj moją mi znaną :milczek: )lamówką

________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gustowne i równo uszyte.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:) z tym równo to bym nie przesadzała :milczek:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Imp - zawzięłam się i nie ma zmiłuj :D
Skończyłam 2-gą podkadkę bo pierwszej już miałam dosyć i chyba widać 'progres' (ach jak sobie słodzę :P)
Wydaje mi się, że rogi się nie tworzą ze względu na materiał jakiego użyłam. Jest to sztuczność dość lejąca się ale przy tym i gruba. Nawet zaprasować się nie bardzo chce na pół więc ten brak rogów chyba z tego wynika..

Tutków ogldałam chyba ze 20 i we wszystkich pokazują to samo. Obcięłam na równo przed lamowaniem, sprawdziłam kąty itd wszystko grało. Tym razem też przyszywałam prawą stronę ręcznie.

Będę próbować jeszcze z mixu bawełny bo go się przynajmniej da zaprasować na równo więc może i rogi wyjdą ładniejsze.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polla, bardzo ładna mata! Efekt końcowy naprawdę prezentuje się rewelacyjnie! :)

To jakie wymiary ma po skończeniu? Bo na zdjeciu wydaje się jakaś duża :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no wielkie brawa dla Ciebie Martynior :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky: aa widzisz może rzeczywiście to wina materiału... dobrze że się nie poddajesz..twarda bądź :buziak:

mata ma 150 x 200cm :kwadr:

________________________________________________________

47 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.