Wersja do druku

47 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Moim zdaniem - nie ma ograniczeń...







I fajne pobożne życzenie znalazłam /bo w koncepcji modlitwy i błogosławieństwa ;-)/: May your bobbin always be full...

Ania

--- Ostatnio edytowane 2013-03-15 21:27:12 przez czeremcha ---
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moim zdaniem - nie ma ograniczeń...

May your bobbin always be full...

Ania

--- Ostatnio edytowane 2013-03-15 21:27:12 przez czeremcha ---
Amen :D

widziałam nici cieniowane włąśnie do patchworku...ale to jeszcze nie ten level:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam słonecznie moja narzutka w sowy + poduchy. I nie mogło zabraknąć gwiazd... dorobię jeszcze kilka ...i pomyślę co z nimi zrobić :mysli:...korcą mnie poduszki...ale bieżnik tez byłby ładny :milczek:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Narzutka po prostu przepiękna... Ach...

No i taki właśnie miałabym problem z patchworkiem - co z nim zrobić... :)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:) dziękuję Aniu :zawstydzony:
ja planuje duużą narzutę na moje łożko..tylko mam ciągle dylemat co do kolorów bo boję się że przemebluję sypialnie 5 razy zanim skończę ten ogromny patchwork..i wtedy może być zonk:D

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
piękne, piękne, piękne, ikk wiatraczki robią wrażenie, a sówki u polli rewelacja czy to tez aplikacje odwrotne?:) :oklasky: podziwiam

--- Ostatnio edytowane 2013-03-16 11:20:08 przez A. N. ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A.N nie to zwykłe aplikacje- przyszyłam je zygzakiem najpierw bez wypełnienia(każda cześć ciała takim kolorem jakim jest materiał) a potem jeszcze raz już przez 3 warstwy nicią nylonowa przeźroczysta a od spodu fioletowa taka jak sa przeszycia- wyszło super (moim zdaniem) bo sowy są lekko wypukłe i nie widać tej nylonowej

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuje za dobre slowa, ja oczywiscie widze bledy, ale i tak jestem zadowolona z koncowego efektu (podobno kazdy quilt musi miec jakis blad :-S )

Zastanawiam się - dlaczego... Widoczne pikowanie to przecież jeden z atutów patchworku... Pewnie robiłabym to nicią nawet grubszą niż zwykła, maszynowa...

W tej narzucie dosc duzo sie dzieje, wiec zaczelam czarna nicia, ktora wydawala sie najlepsza, ale tyl narzuty to przedruk gazetowy i szczerze mowiac wygladalo to paskudnie (ja jednak jestem zwolennikiem mniej znaczy wiecej) i stwierdzilam, ze lepiej bedzie z nicia przezroczysta po obu stronach. Zrobia sie wypuklosci, ale nie bedzie widac dlaczego. Ja preferuje pikowanie po szwach lub obok szwow (tak jak w wiatraczkach), zeby podkreslic wzor. Geste pikowanie calosci to nie moja bajka, ale moze to dlatego, ze jeszcze nie umiem tak pikowac :glupek:

Polla gwiazdy wymiataja, a w sowkach sie zakochalam :oklasky: Nie przejmuj sie przemeblowywaniem sypialni, bo narzut mozesz zrobic kilka i zmieniac co tydzien jak posciel;) a taka narzuta bialo-szara bedzie pasowac praktycznie do wszystkiego - takze trzymam kciuki.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pollu, piękne prace.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziękuję kobitki za miłe słowa:)
Ikk może masz rację z tą narzutką...dorobię jeszcze gwiazdy:D
________________________________________________________

47 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.