Wersja do druku

33 strony: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ojejku... Mam nadzieję, że następnych napraw długo nie będzie...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie w moje ręce wpadł Merrylock 689 oraz Elna 3210 :-) oczywiście maszyny od użytkownika Pavla.
Meryś już rozłożony nawet nawlekanie jakoś idzie (oczywiście zastosowana została metoda prób i błędów + instrukcja) 4-nitkowy ścieg super elastycznym w fazie testowania :-) (początki były trudne - ścieg przepuszczał, ale po poprawnym nawleczeniu śmiga aż miło :-)
Za dzień może dwa uśmiechnę się do Elny.
Ahoj, przygodo!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ojejku... Mam nadzieję, że następnych napraw długo nie będzie...

Ania
Czeremcho, naprawiam ją z czystego sentymentu i upartości, że jeszcze będzie to super maszyna.
Mam nadzieję, że jak wymienimy te wszystkie zębatki już nic się nie posypie. Wygląda na to, że pozostała maszyneria w niej jest w należytym stanie.

W przyszłym tygodniu zobaczę jak się miewa mój stary Grizner po regulacji i konserwacji.:):)
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja mam nową towarzyszkę od 4 dni. Kupiłam Texi Ballerinę i jestem baaaardzo zadowolona :)
Avatar użytkownika
Administrator
Właśnie w moje ręce wpadł Merrylock 689 oraz Elna 3210 :-) oczywiście maszyny od użytkownika Pavla.
Meryś już rozłożony nawet nawlekanie jakoś idzie (oczywiście zastosowana została metoda prób i błędów + instrukcja) 4-nitkowy ścieg super elastycznym w fazie testowania :-) (początki były trudne - ścieg przepuszczał, ale po poprawnym nawleczeniu śmiga aż miło :-)
Za dzień może dwa uśmiechnę się do Elny.
Ahoj, przygodo!!!
Mnie się ta Elna bardzo podoba. Opisz za jakiś czas wrażenia bom ciekawa :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam!

W mojej małej domowej pracowni szyję na trzech maszynach:
1) maszyna komputerowa Janome Horizon Memory Craft 7700QCP,
2) owerlok Elna 664PRO,
3) renderka Elna 444.

Pozdrawiam,
Ula/U Are Fab
uarefab.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja pracuję na poczciwym Łuczniku 884. Opcje podstawowe, ale niezbędne. Dla początkujących, jak ja, niczego więcej nie potrzeba, więc nie narzekam. Marzenia oczywiście są większe, ale postanowiłam sobie zapracować na ich spełnienie, co pewnie trochę potrwa :)

Pozdrawiam!
www.barbors.tumblr.com
https://www.facebook.com/pages/BarB%C3%B3r/1444272199147322
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witajcie :)

Mój pierwszy i na razie jedyny sprzęt szyjący to Łucznik 451 (praktycznie mój rówieśnik :D). Jeszcze na pewno długo na nim poszyję, ale rozglądam się za uzupełnieniem i zastępstwem dla niego, spędzając w necie godziny na porównywaniu. Wasze rady na forum są bardzo pomocne :)

Pozdrawiam!
FF
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moje maszyny to:
*Coverlock Merrylock 689
*Singer 4423
*Singer 15-90
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja obecnie szyję na poczciwym Łuczniku 451 (pożyczonym od teścia hehe) i bardzo sobie tę maszynę chwalę. Jedyne co to ostatnio mam problem z nawijaniem dolnej nici na szpulkę (szpulka nie chce się obracać na trzpieniu).

A w domu rodzinnym ten Łucznik padł, stoi w odstawce w szafie a jego miejsce zajął Łucznik Kinga 2011 - niestety plastikowa generacja.. Ale bardzo mi się przydał przy szyciu 1wszej poważnej rzeczy - MeiTai'a dla pierworodnej ;)

33 strony: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.