Wersja do druku

33 strony: « < 27 28 29 30 31 32 33

Avatar użytkownika
Świeżynek
Hallo!
przepraszam nie posiadam polskich czcionek.
@Susanna
w Pfaff 91 trzeba od czasu do czasu wymienic koło cierne, bo guma sie starzeje i silnik nie potrafi przeniesc mocy na koło zamachowe/ręczne, koszt okolo 15,- Euro
Wamiana jest bardzo prosta, bo koło cierne siedzi bezposrednio na osi silnika, widac to po zdjeciu koła zamachowego.

Pfaff Synchromatic 1215 ma 2 problemy z pękajacymi plasikowymi czesciami, w zaleznosci od roku produkcji
1.) Blok krzywkowy, widac po zdjęciu pokrywy gornej, koszt częsci 40,- do 50,- Euro
2.) kolo zebate transportera, znajduje sie w dolnej częsci maszyny, koszt częsci 25,- Euro
Wymiana jest nie trudna, ale trzeba uwazac, bo maszyna moze zostac zdesynchronizowana.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakiś fotoreportaż "Z czym to się je" , dlaczego taki a nie inny.

Też mam cuś na oku ale jeszcze udaję przed sobą że nie kupię.
.
.
.
.
.
.
A później przyjdą święta i wiadomo jak będzie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Hallo!
przepraszam nie posiadam polskich czcionek.
@Susanna
w Pfaff 91 trzeba od czasu do czasu wymienic koło cierne, bo guma sie starzeje i silnik nie potrafi przeniesc mocy na koło zamachowe/ręczne, koszt okolo 15,- Euro
Wamiana jest bardzo prosta, bo koło cierne siedzi bezposrednio na osi silnika, widac to po zdjeciu koła zamachowego.

Pfaff Synchromatic 1215 ma 2 problemy z pękajacymi plasikowymi czesciami, w zaleznosci od roku produkcji
1.) Blok krzywkowy, widac po zdjęciu pokrywy gornej, koszt częsci 40,- do 50,- Euro
2.) kolo zebate transportera, znajduje sie w dolnej częsci maszyny, koszt częsci 25,- Euro
Wymiana jest nie trudna, ale trzeba uwazac, bo maszyna moze zostac zdesynchronizowana.

Pozdrawiam
Dziękuję Ci bardzo za cenne informacje!
A orientujesz się w jakich latach Pfaff 1215 był produkowany?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Hallo Susanna,
Pfaff Synchromatic to ulepszona generacja rodziny modeli 1196 - 1229, byly produkowane poczatek lat 80tych.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Administrator
Hallo Susanna,
Pfaff Synchromatic to ulepszona generacja rodziny modeli 1196 - 1229, byly produkowane poczatek lat 80tych.
Pozdrawiam
Dziękuję Ci pięknie! Czyli mój rocznik :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Hallo Susanna,
Pfaff Synchromatic to ulepszona generacja rodziny modeli 1196 - 1229, byly produkowane poczatek lat 80tych.
Pozdrawiam
Słuchaj jeszcze jedno pytanie - czy gdyby zaszła potrzeba wymieć te części o których pisałeś wyżej - mogę się do Ciebie zwrócić z prośbą o pomoc w np. sprowadzeniu ich do PL?
Kurcze tak strasznie dobrze mi się na tej maszynie szyje i będę robić wszystko aby była ze mną jak najdłużej.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
...nie ma sprawy, chetnie!
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Administrator
...nie ma sprawy, chetnie!
pozdrawiam
Ślicznie dziękuję, po NR podjadę z nią do mechanika niech na nią zerknie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

33 strony: « < 27 28 29 30 31 32 33

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.