Wersja do druku

33 strony: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie będzie zdjęć, bo to najprawdopodobniej spam. Podobne posty pokazują się dosłownie wszędzie. Każde miejce rozmów o maszynach jest zasypywane podobnymi hurraoptymistynymi postami o najlepszych maszynach na świecie marki Ł i zwsze jest link do sklepu. Żenujące.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale taki, na tle innych, subtelny. Najlepsze są wpisy typu ja mam ..... i tu link wspaniała maszyna. A potem litania: moja bratowa ma to , szwagierka tamto , koleżanka owamto. Wszystkie te maszyny są z jednej firmy i są wspaniałe.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj dotarła do mnie Bernette sew&go 7. Jest mniejsza od mojego starego Singera 9423 ale "maszynoszczelina" o ile dobrze pamiętam określenie Czeremchy jest niewiele mniejsza. Odpakowałam, obejrzałam, poczytam instrukcję i jutro odpalę. Pierwsze wrażenie: nigdzie ani śladu szwajcarskości (na stronie dystrybutora maszyna ma naklejkę, moja nie. Maszyna ma uchwyt matic i kilka stopek w wyposażeniu. I te stopki są niestaranne jakieś takie, byle jakie. Być może to moje subiektywne odczucie ale stare Łuczniki i Singery miały stopki pięknie wycyzelowane
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obejrzałam ją jeszcze dokładniej, ma naklejkę, oczywiście Chiny. Przeczytałam instrukcję - konserwacja to tylko machanie pędzelkiem. Przeczytałam warunki gwarancji a tam informacja, że oliwić też trzeba i w tej sprawie należy skontaktować się z serwisem. Wczoraj wybrzydzałam na stopki, dzisiaj skrytykuję tzw "pedał".Bardzo delikatniutki, Singer miał masywny więc trochę się boję, że jak depnę mocniej to popsuję.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pewnie stąd się wzięła tak duża promocja na Berniny... Też Chiny... Do rymu...

Ale - to jeszcze o niczym nie świadczy. Będzie dobrze. Tak myślę :-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam nadzieję, że będzie dobrze.Oczywiście szyłam pół dnia. MaChina jest cicha, bardzo prosta w obsłudze.Rewelacja dla mnie to kilka pozycji igły.Można również szyć igłą podwójną ale tylko rozstaw 2 mm, nie więcej.Jestem zadowolona i oby tak zostało.
Avatar użytkownika
Świeżynek
No i jak Twoja maszyna made in china ? Ty się tym nie przejmuj bo teraz wszystko jest z chin
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szyje się bardzo przyjemnie, na razie tylko tkaniny średniej grubości, grubszych i bardzo cienkich jeszcze nie szyłam.A Ty jaką masz maszynę?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Całkiem niedawno dołączył do mnie owerlok Janome 990D, jestem na etapie czytania instrukcji i jego testowania. Pierwsze wrażenie - zgrabny i ładny :) Gdy więcej poszyję, to więcej napiszę...
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie :) -mam pytanie, czy śmiga ktoś z Was na Janome DC7100? Interesuje mnie to, czy poradzi sobie z grubszymi tkaninami, ogólnie co na niej szyjecie i jakie macie o niej zdanie. Będę wdzięczna za pomoc

33 strony: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.