Wersja do druku

33 strony: « < 23 24 25 26 27 28 29 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Ja wypowiem się krótko, zwięźle i na temat: ;-)
SilverCrest SNM 33 B1 (biała).
W zestawie do obsługi moje dwie lewe ręce ;-)
Dziewczyny to po prostu podstawowa maszyna do szycia. Zepsujesz tę - zepsujesz każdą inną :) Tylko w tym wypadku kasa mniejsza i żal mniejszy ;) Do nauki szycia bardzo dobra. Zresztą jako druga/zapasowa maszyna w pracowni też.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja powiem tak, również posiadam SilverCrest ale ja z maszynami mam do czynienia nie od dziś. Ale jeśli chodzi o tę maszynę i naukę szycia na niej to jest jak najbardziej odpowiedni wybór. Jeśli chodzi o to b mieć w domu maszynę i czasem wytworzyć coś na niej, podszyć spodnie czy podwinąć firankę to również jak najbardziej. Jak dla mnie w tym momencie zaczyna mi czegoś w niej brakować więc jestem na etapie zastanawiania się nad wyborem nowej maszyny. Chcę kupić maszynę komputerową, ale Silvera w domu zostawię. To dobra normalna maszyna.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja posiadam Redstar R10, szczerze powiedziawszy czytałam o niej różne opinie, najczęściej zupełnie skrajne, ale mi jak na razie dobrze się pracuje. Jestem początkująca i jak na razie "większy wypasior" nie jest potrzebny :) Jedynie czego mi troszeczkę brakuje, to ustawienie igły do lewej, ale ze wszystkim można sobie ładnie poradzić :P
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja mam Singer 6180 - którego lada moment zastąpię Janome DC7100 :) Do tego over Brother 1034 z dokupionym pojemnikiem na ścinki
Avatar użytkownika
Świeżynek
Silverka była w Lidlu jakiś miesiąc temu ;) mnie się udało kupić na szczęście ;)
Kupujesz używaną? Ile ma lat? :)

--- Ostatnio edytowane 2016-08-07 20:14:10 przez KotFilemon ---
Okazało się, że Pani która miała mi wysłać tą maszynę do szycia po prostu jej nie wysłała, nawet się nie tłumaczyła. Więc Silverki ostatecznie nie mam. Więc szukałam dalej, na oku miałam Brotherki. Ponieważ nikt na forum nie odpowiedział mi na moje wątpliwości i chęci kupna jednej z Broherek, to puściłam post na moim blogu. Od razu pojawiły się komentarze, które bardzo mi pomogły w wyborze maszyny do szycia i teraz jestem szczęśliwą posiadaczką Janome 525S :)
Oczytałam się bardzo na jej temat, łącznie z konserwacją, która jest świetnie opisana na stronie etiblog.com.pl - teraz tylko czeka mnie zakup oleju wazelinowego u zastanawiam się nad stopką owerlokową z obcinaczem - ale nie wiem czy warto, bo owerloka raczej nie będę kupować, bo aż tak dużo nie szyję.

--- Ostatnio edytowane 2016-09-17 18:26:18 przez Dorcia ---
________________________________________________________
Załączniki
Avatar użytkownika
Świeżynek
Silverka była w Lidlu jakiś miesiąc temu ;) mnie się udało kupić na szczęście ;)
Kupujesz używaną? Ile ma lat? :)

--- Ostatnio edytowane 2016-08-07 20:14:10 przez KotFilemon ---
Okazało się, że Pan która miała mi wysłać tą maszynę do szycia po prostu jej nie wysłała, nawet się nie tłumaczyła. Więc Silverki ostatecznie nie mam. Więc szukałam dalej, na oku miałam Brotherki. Ponieważ nikt na forum nie odpowiedział mi na moje wątpliwości i chęci kupna jednej z Broherek, to puściłam post na moim blogu. Od razu pojawiły się komentarze, które bardzo mi pomogły w wyborze maszyny do szycia i teraz jestem szczęśliwą posiadaczką Janome 525S :)
Oczytałam się bardzo na jej temat, łącznie z konserwacją, która jest świetnie opisana na stronie etiblog.com.pl - teraz tylko czeka mnie zakup oleju wazelinowego u zastanawiam się nad stopką owerlokową z obcinaczem - ale nie wiem czy warto, bo owerloka raczej nie będę kupować, bo aż tak dużo nie szyję.
________________________________________________________
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Maszyna do szycia SilverCrest ma być z Lidlu w poniedziałek. Cena 350 zł. Tylko że jakaś trochę inna. Jak widziałam w gazetce to brak docisku stopki i nie mogłam znaleźć u do szycia wstecznego.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
Maszyna do szycia SilverCrest ma być z Lidlu w poniedziałek. Cena 350 zł. Tylko że jakaś trochę inna. Jak widziałam w gazetce to brak docisku stopki i nie mogłam znaleźć u do szycia wstecznego.
Ten model nie ma docisku stopki, bo to jest model B1, taki sam od lipca tego roku jest na rynku niemieckim. Jeśli chodzi o włącznik, który szyje wstecz, to jet to taka malutka wajcha koło ikonek na szycie dziurek :) Model A1 posiadał docisk stopki, ale on obecnie nie jest w sprzedaży.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja posiadam wielofunkcyjna komputerowa Janome txl607 i ja uwielbiam :D i overlock z Lidla :D Singer 14sh754 :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To jest chyba jakaś nowość? Poproszę o zdjęcie na tle zasłon:D

33 strony: « < 23 24 25 26 27 28 29 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.