Wersja do druku

33 strony: « < 27 28 29 30 31 32 33 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hmmm... To chyba nie jest maszyna do szycia.
Czy za chwilę dołączą do nas użytkownicy innych zgrzewarek oraz wszelkiej maści maszyn i urządzeń?:boisie:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam firmę z odzieżą medyczną. Jakiś czas temu kupiłam maszynę KSONIC KS-05A w http://www.bosmann.com.pl/. Maszyna jest znakomita, bardzo precyzyjna. Stosunek ceny do jakości naprawdę w porządku.
Życzę by Twoja maszyna sprawowała się dobrze, ale coś mi się wydaje że na tym forum nie wzbudzi ona zainteresowania. Jakoś tak troszkę nie w temacie szycia ten KSONIC jest. No ale może się mylę?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mnie się coś zdaje, że to jest spam.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
ja jestem posiadaczką lidlowskiej maszyny silver crest :) jestem z niej bardzo zadowolona :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień Dobry,
Posiadam maszynę starego Łucznika, do ktorego nie mam zastrzezen poza brakiem sciegu overlokowego. Zastanawiam sie czy dokupic overlok czy zmienic maszyne, na taka ze sciegiem overlokowym. Bardzo zalezy mi na estetyce wykonczenia szwow. Nie szyje zarobkowo, wiec nie chce i mam srodkow na duze inwestycje. Czesto mam problem ze skroceniem bawełnianych koszulek czy spodni dresowych, bo dol po przeszyciu faluje sie, albo nitka jest tak naprezona, ze przy uzytkowaniu przerywa sie. No i zalezy mi na takim wykończeniu rękawów lub dołów koszulek, które wyglądają z
góry jak dwa równoległe przeszycia prostym ściegiem. Czy jest wsrod Was forumowiczka, ktora posiada maszyne z Tesco model ej09? Czy warto ja kupic? Prosze o szybka odpowiedz bo promocja sie skonczy ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Uppss, nie doczytalam, ze ta tescowa maszyna wśród dziewietnastu sciegow, nie ma overlokowego. Wiec juz nie potrzebuje opinii na jej temat
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam
Oto mój park maszynowy: Singer Panoramic 670, Singer Stylist 834, Singer Brilliance, Brother nv 955(maszyno- hafciarka),
overlock Juki mo 644 i coverlock Janome 2000 cpx :):)pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Mam takie maszyny Elna 6600, coverlock Elna 845, hafciarka Elna 8300,overlock Arka 700D, Łucznik Zofia i przemysłowa Juki DDL-8300N. Chciałabym kupić Janome 1200D, ale ciekawa jestem jak szyje? Czy przepuszcza zwłaszcza ścieg drabinkowy i łańcuszkowy? Od początku miałam problem z Elną 845 i tymi ściegami i zastanawiam się czy Janome ma ten sam problem
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja mam Juno by Janome E1015 i owerloka Janome 990D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Moje maszyny to:
1. Toyota 7140 - mało ściegów, bez możliwości regulacji długości i szerokości tych ściegów, dziurka w czterech krokach; ale szyje grube tkaniny i była moją pierwszą...
2. Elna 7200 - wspaniała, wypasiona, ze stolikiem, "półprzemysłowa", ściegów setki, ale najbardziej ją lubię za automatyczne nawlekanie nici.
3. Coverlock 689 bis - owerlok ze ściegiem drabinkowym, piekielnie szybki, stał 10 lat nieużywany, bo się go bałam...
4. Łucznik 431 lub 432, walizkowy, początek lat 70., dostałam go niedawno. Nie szyje, ale był nieużywany 25 lat i się pewnie "zastał". Zamierzam go uruchomić.

Moje marzenia:
1. Maszyna do szycia stolikowa lub szafkowa na pedał, na wypadek gdyby nie było prądu...
2. Owerlok jeszcze jeden, żeby nie przewlekać coverlocka.
3. Hafciarka, gdybym potrzebowała coś wyhaftować...
4. Maszyna do szycia na korbkę, XIX-wieczna, na wypadek... znaczy do ozdoby pracowni!

33 strony: « < 27 28 29 30 31 32 33 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.