Wersja do druku

15 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pomyślałam, że będzie grzecznie, jeśli pokażę co uszyłam, żeby nie było, że tylko dyskutuję (a w zasadzie wymądrzam się) oraz żeby pokazać na jakim jestem poziomie.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Bawełniana, nie elastyczna spódnica a la sarong. Wełniana fioletowa bluza zszyta owerlokiem. Wełniana spodnica z godetem, przez co wygodna, ale trochę komiczna. Elanowełna brązowa, niestety nie jest elastyczna
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
:oklasky:

Ale przecież nic nie musisz udowadniać...

Kiedyś na pewnym forum zostałam zmuszona do pokazania swojego szycia, wprost mi to powiedziano... Nie było mi miło. Ktoś, kto umie choć trochę szyć, umie ocenić po wypowiedzi czy ktoś ma coś do powiedzenia, czy jest tylko trollem...

"Prośbę" spełniłam - jak to ja - dość złośliwie. Wilk był syty i owca cała. :D

Poza tym - przeciętny zawodnik może być w przyszłości świetnym trenerem.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky: bardzo mi się podoba zielona spódniczka i bluzeczka nietoperz :)





________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
taka bluzeczkę na pewno postaram się uszyć :)...jak przyjdzie mi odwaga, mogę do tego użyć bawełny z elastanem ? aa zauważyłam pisze jersey

--- Ostatnio edytowane 2013-04-03 20:40:42 przez polla ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Brawo. Jak pisze Ania, tutaj nie trzeba niczego udowadniać. A ta zielona spódniczka bardzo fajna - tylko ja ciągle w portkach latam - forumowy Wojtek by mnie przeklął. Ja też się zasadzam na tą bluzkę nietoperzowatą - mam wykrój, świetną maszynę, owerlocka i nawet dwie dzianiny specjalnie w tym celu kupione, ale jakoś nie mogę się zebrać - jakoś patchworki łatwiej mi przychodzą :stres:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluzka składa się z 2 części. Górna część jest luźna i nie wymaga elastyczności. Dolna część jest dopasowana do bioder, więc lepiej żeby tkanina czy dzianina była elastyczna. Jeżeli wybierzesz miękki materiał, to uzyskasz w tym modelu efekt "lania się", co jest pożądane. Szyjąc ten model zwróć uwagę na dopasowanie do swoich wymiarów dolnej części, natomiast górna i tak wyjdzie za luźna.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Natalio świetnie szyjesz!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Natii czekałam na Twój watek, bardzo fajnie udzielasz się na forum i widać ze "łapiesz" o co w szyciu biega :) No wiec się doczekałam i muszę przyznać, że szyjesz w moim stylu :) Starannie i fajnie :) I czekam na więcej.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Natalio
Super Ciuchy!!! bardzo, ale to BAAARDZO podoba mi się zielona spodnica.
________________________________________________________

15 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.