Wersja do druku

15 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powtórka z rozrywki. Znowu spódnica z godetami i znowy z wykroju na sukienkę.
Dzianina wiskoza 95%, elastan 5% z Teofilowa. Sprawdziło sie szycie b. drobnym ściegiem.
Model 124 z Burdy 7/2010 http://www.osinka.ru/Zhurnaly/2010/burda/burda_07/slides/12.html
Na figurze układa się w idealna literę A, bo godety zaczynaja się na wys. bioder. Szczerze polecam. Bardzo korzystny fason, o ile w talii i w biodrach będzie blisko ciała.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Dzianinowa podszewka 4 kliny, 4 godety
Avatar użytkownika
Administrator
Nati widzę, że Ty lubujesz się w tym fasonie :) Ja tez kilka lat temu za nim przepadałam a potem jakoś przeszłam na coś bardziej dopasowanego ale chyba znów mi wraca chęć na takie trochę luźniejsze spódniczki :)
Na prawdę udane spódniczki, ładnie uszyte, na podszewka - elegancko i zgodnie z zasadami :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus, na pewno będą się w tym wątku pojawiały spódnice w literę A, bo takie są najlepsze dla mojej figury. Ale ołówkowe też bardzo lubię. Dziękuję za uznanie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A co do wypowiedzi Polli - jak utraciłaś stół do szycia, to zostaje jeszcze podłoga do rozłożenia wykrojów, tak więc proszę brać się do szycia !! (oczywiście, proszę to traktować jako żarcik).



tak jest!
odmaszerować !
:)

Natalia ostatnia spódnica miodzio!!! super materiał!!!!

edit: zamarzyła mi się bluzka z tego materiału:)


--- Ostatnio edytowane 2013-05-17 13:56:23 przez polla ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki temu, że zrobiło się chłodno, dzisiaj po raz pierwszy założyłam szmaragdową bluzkę wełnianą szytą na zlocie 2. Świetnie się w niej czuję. Zachowałam wykrój przygotowany przez Impressivo i niewykluczone, że jeszcze z niego skorzystam. Dzięki Kasiu!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Natalio, bardzo podoba mi się Twoja spódnica :) Ja na razie kolekcjonuję pomysły, bo dopiero się uczę, ale w przyszłosci też chciałabym podobną sobie uszyć :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bosa, spódnica w gumkę jest idealna dla osoby początkującej. A godetów się nie bój. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki temu, że zrobiło się chłodno, dzisiaj po raz pierwszy założyłam szmaragdową bluzkę wełnianą szytą na zlocie 2. Świetnie się w niej czuję. Zachowałam wykrój przygotowany przez Impressivo i niewykluczone, że jeszcze z niego skorzystam. Dzięki Kasiu!
Cieszę się, że przypadła Ci do gustu :)
Zbieram się do umieszczenia wykroju na stronie, ale ciągle wyskakuje coś ważniejszego.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatnio uszyłam spódnicę w gumkę, 2 dzianinowe bluzki, w tym jedną do kompletu z czerwoną spódnicą pokazywaną preze mnie wcześniej oraz ...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podoba mi się ostatni komplet :]
________________________________________________________

15 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.