Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Administrator
Susoj chciałabym mieć firanki muślinowe :)
Najlepiej pochodzić po sklepach i pomacaj jaki materiał będzie najlepszy.


Właśnie niedawno byłam w sklepie z firanami. Poprosiłam o pokazanie muślinu - proszę bardzo, kilka odcieni do wyboru. Cena przystępna ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
piszesz o muślinie syntetycznym?
Avatar użytkownika
Administrator
piszesz o muślinie syntetycznym?

Przypuszczam że tak skoro kosztował dwadzieścia kilka złotych ;) Innego nie mieli. Niedługo muszę znów wybrać się na zakupy i kupić ten materiał na suknię ślubną. Może będą mieli jakiś inny?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
no tak to raczej :D
Na pewno coś znajdziesz.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj byłam we Wrocławiu po materiały na moją sukienkę ślubną, kupiłam właśnie ten muślin- Sus on jest śliczny! Kupiłam go w hurtowni z materiałami tylko ślubnymi, polecam:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A czy możesz dać namiary na tą hurtownię , Jakie tam są ceny ?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z tego co wiem to we wrocławiu są dwie hurtownie z materiałami ślubnymi, jedna jest na ul. pomorskiej 46, a druga na ul. karmelkowej 34. ja byłam tam na pomorskiej, co do cen to powiem szczerze nie zwracałam uwagi na to, w końcu to suknia ślubna:), ogólnie zapłaciłąm ok 650zł, co uważam za niedużo. W tym jest 3m koronki za 120zł, tiul welonowy, 6 m muślinu, 4,5 m koronki do welonu, podszewka, atłas i jakiś taki sztywny tiul...
Avatar użytkownika
Administrator
Monko jak ja Ci zazdroszczę! Super, że masz już kupiony materiał. Widzę, że kupiłaś kilka różnych rodzajów. Moim zdaniem wyszło niedużo (ja liczę coś ok. 500 zł za materiał), koronka jest przecież bardzo droga! Do tego i materiał na welon i pod spód - kurcze super! A powiedz czy był duży wybór w odcieniach muślinu? Były jakieś takie śmietankowe? Chodzi o to, że nie czysto biały i nie typowo ecru :)
Najwyżej do Wrocka pojadę ale mam nadzieję, że w Bielsku kupię :)

Właśnie w lutowej Burdzie mają być suknie ślubne (widziałam koronkowe inspiracje). Jak nic ciekawego nie będzie to zaraz na początku marca jadę kupić materiał.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hm.. nie pamiętam czy był taki kolor muślinu jak Ty chcesz, ja szukałam tylko takiego śnieżno białego. Ogólnie kobitki miały bardzo duży wybór materiałów. Koronek było mnóstwo, nie mogłam się zdecydować. Byłam tam prawie 2 godziny ;)

Moja krawcowa mówiła, żebym przyszła do niej pod koniec marca, a ja się boję,że nie zdąży uiszyć mi sukienki...

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.