Wersja do druku

28 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W "Annie Modzie na na szycie" podoba mi się, że arkusze są małe, ale brakuje mi informacji, która kreska na wykroju odpowiada za talię.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
U mnie w okolicy nawet "Burdę" ciężko znaleźć. "Szycia krok po kroku" nie widziałam nigdzie, to co dopiero to? :(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Właśnie przeglądam ,wygląda bardzo ciekawie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W rękach nie miałam, ale przeglądałam już w internecie i jakieś takie... staromodne te wykroje, nienowoczesne zdjęcia... pewnie to kwestia tego że przyzwyczaiłam się do strojów prezentowanych przez Burdę. Oczywiście czasem na tych artystycznych zdjęciach chowa się trochę krój, ale jednak łechcze wzrok. Natomiast ta nowa gazetka... nie zachwyca i kojarzy się z wymienioną tu już Dianą która nigdy nie przekonała mnie do zakupu.
Co do zachowawczych modeli myślę że to dlatego że jest to pierwszy numer. Lepiej na pierwszy ogień rzucić coś co jest popularne i znane. Choć z drugiej strony taki pierwszy numer pokazuje obszar w jakim poruszać się będzie gazeta. Ten kierunek nie jest dla mnie zbyt obiecujący.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
A mi udało się zakupić Annę :) Myślałam, ze na wsi nie będę miała szans a tu taka niespodzianka. Kupiłam bo moim zdaniem jest jednak ciekawsza i bardziej różnorodna niż Diana. Owszem prezentacja modelów jak i szata graficzna pisma jak z lat 90-tych ale znalazłam kilka modeli, które przypadły mi do gustu. Szału nie ma ale czy Burda w wiosenno-zimowych wydaniach powala? Moim zdaniem nie. Poza tym Burda też przeszła prawdziwą ewolucję z tego co kiedyś do bardzo nowoczesnego pisma z ładną szatą graficzną. Może Anna też taką ewolucję za jakiś czas przejdzie (bo Diana jakoś nie chce). Mam zamiar uszyć sukienkę model 34/35 i może jakiś top z drapowaniami po zmniejszeniu. Kupiłam też Annę z myślą o starszej znajomej, która zawsze kupuje Dianę i zawsze coś w niej dla siebie znajduje ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Tez dzis kupiłam Anne. pewnie porywam sie z motyka na słońce, ale mam zamiar od razu sie "rzucic" i zrealizowac kilka ubrań z niej :-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Uszyłam sukienkę "okładkową" z Anny i jestem z niej bardzo zadowolona. Przeróbek trochę było ale spodziewałam się tego bo nie było mojego rozmiaru. Dół zrobiłam zupełnie inny (z Burdy) i jestem happy :)
Mam ochotę uszy cosik jeszcze.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ekstraśna!
________________________________________________________
Moja praca, moja pasja - http://aleksandra-krajnik.pl/
Aleksandra i jej mała manufaktura - http://aleksandra-szyje.blogspot.com/
Koszulki, dużo koszulek - http://t-max.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetnie wyszła!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Śliczna! :)

Myślicie, że coś takiego pasowałoby do figury w rozmiarze 44-46?

Pozdrawiam! :)

28 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.