Wersja do druku

51 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :]

Moje lalki nie są wcale aż takie małe. Akurat ta w białej sukni ma 47cm, więc dość wysoka, tyle, że chudzina z niej.
Mam też lalki, które mają po 65cm, pokaźny biust i biodra, więc taki kawał lalkowej baby ;)

Jak znajdę chwilę to zrobię zdjęcie zbiorcze wszystkich dziewczyn razem z barbie. Akurat jedna mi się ostała, a jak wygląda barbie chyba każdy wie, to będzie porównanie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :)

Choco ja takiej sukni z pewnością bym nie uszyła w dużym rozmiarze.
Jak tak patrzę, to ja chyba jednak też :rotfl::rotfl: Chociaż z drugiej strony, jeszcze przed założeniem bloga uważałam, że ja szyć w ogóle nie umiem i nic nie pamiętam ze szkoły. Na szczęście jest internet i można się dużo nauczyć :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne miniaturki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Za każdym razem, jak wchodzęna Twój wątek, mój podziw dla Twojego talentu wzrasta. Zachwyt mnie nie opuszcza. :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mio, 65cm to rzeczywiscie sporo jak na lalke. Czytalam, ze to sa specjalne lalki kolekcjonerskie:-)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cudowne, eleganckie i zachwycające!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :]

enigmo specjalne to one nie są, ale rzeczywiście kolekcjonerskie :]

Przy okazji przypomniało mi się o zdjęciu.
Ustawiłam panny i zrobiłam fotkę. Tak mniej więcej po środku ustawiłam Barbie i moją najmniejszą lalkę.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
piekne laluchy :)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
O, niezła szajka rodzinna!:D
Faktycznie nie są takie znów malutkie. Z tą największą to można już nawet do kina pójść:D:D

Mio, czy one mają swój pokój? Bo chyba sporo miejsca zajmują, co? A wziąwszy pod uwagę jeszcze te ich naczynka, mebelki, szafy na ciuszki, scenografie itd...?
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestety własnego pokoju nie mają. Okupują za to dwie i kawałek półki (lalki i meble) oraz część komody (peruki, buty, ciuchy...).
________________________________________________________

51 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.