Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam , jestem nowa dlatego życzę WSZYSTKIM UŻYTKOWNIKOM I MIŁOŚNIKOM TAK PIĘKNEGO ZAWODU jakim jest krawiectwo Szczęśliwego Nowego Roku ,dużo miłości, zero zawiści i zazdrości jak najwięcej wzajemnej pomocy Helena
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Święta, święta i po świętach:)
A tak swoją drogą to ja do dzisiaj nie mogę się ruszać po tych smakołykach które były :D
Chciałam wam życzyć:
Szczęśliwego Nowego Roku 2011 !!!



--- Ostatnio edytowane 2010-12-29 19:29:15 przez isabella1708 ---
________________________________________________________
http://szycieisabell.blogspot.com/

Zapraszam do odwiedzin :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kochani, z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego wszystkiego najlepszego Wam życzę - przede wszystkim zdrowia, sokolego wzroku, pomyślności, radości, szczęścia, smakowitych potraw na wigilijnym stole, wspaniałych prezentów pod choinką i miłych spotkań rodzinnych. A nadchodzący 2018 - by nie był gorszy od obecnego:buzki::buzki::buzki:. Jakłucznik - czyli Nela Urszula B.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za tak wspaniałe życzenia i życzę Ci Jakłuczniku i wszystkim Forumkom magicznych Świąt i radości z życia i szycia w 2018.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja również wszystkim forumowiczom Życzę Wspaniałych Świat Bożego Narodzenia i udanego Nowego Roku!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdrowych, wesołych i pełnych miłości Swiąt Bożego Narodzenia, dużo prezentów, smakowitych potraw :)oraz Zdrowego Szczęśliwego Nowego Roku 2018 dla wszystkich Przyjaciół forum życzy Antonina L.
Avatar użytkownika
Administrator
Kochani radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Pokoju i miłości w serduchach - i niech ten stan się utrzymuje jak najdłużej! :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kochani Forumowicze, przekazuję Wam serdeczne życzenia spokojnych, radosnych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, miłych spotkań w rodzinnym gronie, pięknych wymarzonych prezentów, dużo zdrowia i samych pomyślnych dni w nadchodzącym 2019 roku:buzki::buzki:.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Ja także dołączam się do życzeń - kochani dla Was i Waszych rodzin : zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Miłości i pokoju w sercach :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdrowych ,wesołych i spokojnych świąt życzy Tosia

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.