Wersja do druku

3 strony: 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Na początku pochwalę się tym, co lubię robić najbardziej. Kocham haftować i nawet mi to wychodzi. Zanim pogrzebię w swoich cyfrowych zbiorach przedstawię Wam zdjęcie z XIV Konkursu Haftu Kaszubskiego w Wierzchucinie. Moje prace to: bluzka - haft kaszubski, szkoła Pucka, pod nią serweta - haft kociewski morzeszczyński, poniżej torba filcowa też ozdobiona haftem puckim. Był to mój pierwszy udział w tego typu konkursie. Mój wynik to wyróżnienie, z którego jestem bardzo dumna, bo konkurencja była bardzo silna.
No i coś mniej spektakularnego. Jest to Hamaczek dla mojej świnki morskiej-Remika. Może nie jest uszyty jakoś wzorcowo, ale obdarowanemu bardzo się przydaje:).

--- Ostatnio edytowane 2013-06-06 12:19:35 przez LipcowaMaja ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne hafty! Haft kaszubski jest naprawdę uroczy...

A ten hamak - to już zupełny odjazd! W życiu bym nie pomyślała, że śwince może się przydać!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Och Ty w życiu! I Ty to tak naprawdę sama, ręcznie-ocznie? Wierzyć się aż nie chce...
Skąd w dzisiejszych ludziach tyle cierpliwości? O czasie już nawet szkoda gadać...:)
Benedyktyńska robota. Pełny szacunek.
Co tu jeszcze można dodać...?

Zbych
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Hamaka dla świnki morskiej chyba tu jeszcze nie było, przeurocze stworzenie:). A haft... to już dla mnie wyższa szkoła jazdy, uwielbiam haftowane rzeczy chociaż sama tego nie robię. Nie mam cierpliwości do tak finezyjnej roboty jak Twoja.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
Piekne :))
Haft to dla mnie czarn magia, a szkoda....

--- Ostatnio edytowane 2013-06-06 13:35:15 przez Hanna Lipnicka ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepiękne hafty! Nie jest to moja bajka i sama bym się nie podjęła takiej pracy, ale bardzo podobają mi się tego typu zdobienia na rzeczach użytkowych, jak na przykład ta piękna filcowa torebka :)
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudowne hafty :kwiatek: Gratuluję wyróżnienia :oklasky: Teraz kiedy wszyscy "krzyżykują" haft płaski jest w odwrocie, a dla mnie jest najpiękniejszy, bo widać efekt, przy najmniejszym listku.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hafty przepiękne. Moja mama takie też uwielbia. Próbuję ją namówić do haftowania, bo ogólnie zdolna z niej bestia, tyle, że troszkę leniwa XD

Brawa!! :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
przepiękne !!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Piękne hafty! Haft kaszubski jest naprawdę uroczy...

A ten hamak - to już zupełny odjazd! W życiu bym nie pomyślała, że śwince może się przydać!

Ania
Aniu, ja im jeszcze szyję kanapy i legowiska. Oprócz Remika mam jeszcze trzy świnki. I one doskonale wiedzą do czego służy to umeblowanie. Szkoda tylko, że swojej tapicerki nie szanują, bo muszę wszystko prać przynajmniej raz w tygodniu.

Do Zibiasza: tak, ręcznie-ocznie. Serwetkę wyszywałam ok. 5 miesięcy(bo to pierwsza), bluzkę 2 miesiące. Te panie, które otrzymały I miejsce na pewno nie pracują i haftują od rana do wieczora, dzień w dzień. Rzeczywiście trzeba na to cierpliwości, ale to wciąga niesamowicie!Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa.

--- Ostatnio edytowane 2013-06-07 09:22:58 przez LipcowaMaja ---

--- Ostatnio edytowane 2013-06-07 09:23:49 przez LipcowaMaja ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Dowód na to, świnia wiegdzie jej wygodnie:) Pierwsze legowisko uszyte na maszynie mojej mamy.

3 strony: 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.