Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Administrator
W drugiej sukience to ja bym ten pasek zrobiła w jednym kolorze bo teraz można dostać oczopląsu ;)
Poza tym zauważcie ze jest przecena ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poza tym zauważcie ze jest przecena ;)
Bynajmniej nie przez zmasakrowany wzór :P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Za te ceny - mogę szyć.
Z kompleksów najlepiej leczą sieciówki.:okok:
Jeszcze pojawia mi się taki zachwyt, bo to ....i tu nazwa .... a potem patrzę na wykończenie i cenę i już mnie nie zachwyca.
Czsem tylko chciałabym mieć coś, co mi się podoba, od razu. :zmeczony:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wczoraj znów przechodziłam koło tej samej wystawy Deni Cler. Tym razem na manekinach były sukienki z dzianiny, która już była zmechacona i sprawiała wrażenie porozciąganej. Całość wyglądała bardzo niechlujnie. Nie mogę uwierzyć, że coś takiego sprzedaje się za ciężkie pieniądze...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też nie ogarniam tego po jakich cenach oferowane nam są ubrania (i nie tylko) i w jakiej jakości... Całe szczęście, że wśród bubli da się jeszcze znaleźć kawałek porządnego ubrania za przystępną cenę.
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Tak sobie siedzę i knuję z szyderczym uśmieszkiem...:)
Ponieważ naturę mam psotną, a z drugiej strony nie cierpię wciskania chłamu pod drogą marką, wpadł mi do łepetyny koncept zrobienia psikusa-prowokacyjki, ale nie złośliwego, tylko dla poprawienia nam wszystkim nastrojów;
można zebrać parę ostatnich modeli z forum, które wyszły naprawdę fajnie i zawodowo (np. ostatnia kiecka od Trinny, biała od Gangreny, groszki od Yoli) i wystawić je, np. na Tablicy, czy Allegro, pod jakąś znaną marką za wyśrubowaną cenę.
Dorobić do tego sprytną bajkę, że np. "Z powodu zakończenia współpracy z Deni Cler pozbywam się modeli tej marki z kolekcji prezentacyjnej":), czy coś równie głupiego, w podobnym rodzaju.
Władze portalu można powiadomić o eksperymencie socjologicznym, mającym na celu zbadanie reakcji rynku na działanie obco brzmiącej marki produktu, czy coś a'la w podobie:)
Piekielnie jestem ciekaw reakcji przedstawicieli tej marki! :D
Czy odpiszą, że to nie mogą być ich wyroby, bo ich nie są tak starannie uszyte? A może coś innego? :D:D
Mogą być z tego niezłe polewki:D

Jak się zapatrujecie na taki sowizdrzalski kawał?

Zbych
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Serwis jak serwis, ale Znana Marka mogłaby się obruszyć, nie mówiąc o "nabitych w butelkę" potencjalnych nabywcach i tych byłoby mi autentycznie szkoda.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A to już gwóźdź do trumny. Oto efekt oglądania banerów w necie. Ta bluzka kosztuje 399zł
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Rozpacz czarna...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:glupek::glupek: O! mamusiu! moze to nie 339zl tylko 339groszy??? w kazdym razie czy tak czy siak jednym slowem PORAZKA!:nie::nie:

poprosze o link do tego cudownego "czegos":okok:

--- Ostatnio edytowane 2013-06-19 19:54:02 przez Masza ---

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.