Wersja do druku

2 strony: < 1 2

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jestem ciekawa jak to wyjdzie ;)
Aire, no właśnie. :) Ja mam 95 w biuście i ok 73 pod biustem, a noszę mniej więcej 60-65F/FF/G. Więc tak to brać na samą miseczkę to nie bardzo.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Literka w miseczce jest miarą wydatności biustu i równa jest różnicy między obwodem biustu i podbiuściem. W każdym rozmiarze literka oznacza tę samą różnicę, choć wizualnie oczywiście 60F i 100F wyglądają inaczej. W konstrukcji obwód podbiuścia nie ma znaczenia, bo do rysowania formy bierzemy obwód biustu i szerokość pleców. Dlatego pominęłam obwód stanika. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja szyłam znajomej żakiet na miseczkę F
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Literka w miseczce jest miarą wydatności biustu i równa jest różnicy między obwodem biustu i podbiuściem. W każdym rozmiarze literka oznacza tę samą różnicę, choć wizualnie oczywiście 60F i 100F wyglądają inaczej. W konstrukcji obwód podbiuścia nie ma znaczenia, bo do rysowania formy bierzemy obwód biustu i szerokość pleców. Dlatego pominęłam obwód stanika. :)
60F i 100F wyglądają inaczej, bo objętościowo to znaczna różnica, wg mnie literka nie jest miarą wydatności, to tylko różnica obwodu. Przecież biust osoby z 60F wstawiony na osobę, która ma pod biustem 100 nie będzie wcale F, tylko dużo mniejszy.
Nigdy w konstrukcji się nie bierze pod uwagę miary pod biustem? Przy krojach z odcięciem pod biustem meirzę czy bedzie na mnie dobre.

2 strony: < 1 2

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.