Wersja do druku

28 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Oj oj coś mi się tu zawiesiło i nagle wyszły 2 takie same posty więc jeden edytuje na różowo :) (co do wcześniejszej dyskusji na temat tego koloru).
Różowy ma coś w sobie :) (chociaż kiedyś niespecjalnie za nim przepadałam). Za to teraz -przypadł mi do gustu :) i nawet uszyłam sobie szarą spódniczkę z różowymi wypustkami :).



--- Ostatnio edytowane 2011-02-24 21:15:20 przez mag ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja również nie znoszę wszywać kołnierzy,przyznam się że zawsze mam z nimi kłopot może dla tego że jest przy nim tyle pracy,ale jak to mówią cierpliwość popłaca,więc życzę cierpliwości w końcu za którymś razem musi wyjść:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak, tak cierpliwość podczas szycia bardzo wskazana :). Ja troszkę się wyczerpała i wczoraj nawet nie tknęłam tego żakietu :( ech.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Najważniejsza jest pasja .A Ty ją posiadasz ...bolerko dla córki ,matka B,i tunika najbardziej mi się podobają :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatnio uszyłam sobie płaszczyk, sami oceńcie jak wyszedł:-)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo ładnie wyszedł!!!
Avatar użytkownika
Administrator
No no no - super płaszczyk!! Lubie dwurzędowe zapięcia (mogą być tylko w formie ozdobnika ale jakoś lubię je po prostu) :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Edyto, a na jakiej maszynie szyłaś płaszcz? Zrobiłaś to świetnie, a nie każda maszyna i "czynnik ludzki" są w stanie szyć grubsze materiały i więcej warstw.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
kołnierz w płaszczyku zajefajny. uwielbiam kołnierzyk postawiony na stójce i klapeczki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję wam bardzo za pochwały,prawdę mówiąc to dzięki wam i forum zaczęłam znowu szyć:)a jeśli chodzi o moją maszynę to wstyd się przyznać ale to bardzo stary neckermann nawet nie wiem co to za model ma tylko dwa ściegi ale szyje jak torpeda:D

28 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.